Až čtvrtina Čechů uvažuje podle průzkumů o větší či menší rekonstrukci svého bydlení. Jarní a letní měsíce jsou k tomu podle odborníků nejvhodnější. Řada lidí si ale desítky tisíc korun na zlepšení bydlení musí půjčit. Zvýšený zájem o rychlé půjčky zaznamenává v těchto dnech například společnost PROFI CREDIT.

„V tomto období zaznamenáváme zvýšený zájem o spotřebitelské úvěry, klienti to vysvětlují především nutnými výdaji. Peníze potřebují hlavně na rekonstrukce, nový nábytek, opravy domácích spotřebičů nebo koupi nových,“ říká marketingová ředitelka společnosti PROFI CREDIT Dana Hakavcová.

PROFI CREDIT

Zdroj: www.shutterstock.com

Zvelebování domova, rekonstrukce chalupy nebo úprava zahrady ale něco stojí. Pro všechny, kterým se peněz nedostává a v bance jim půjčit nechtějí, je tu zaměstnanecký úvěr od PROFI CREDIT. Ten je určen zaměstnancům, důchodcům a maminkám či otcům na mateřské nebo rodičovské dovolené. Zkrátka těm, kteří potřebují peníze hned. Půjčit si můžou od 10 000 do 166 000 korun, což na nákup nábytku nebo menší rekonstrukci bytu úplně stačí. Tato nebankovní půjčka je bez poplatku, s minimem dokladů, peníze dostane klient na účet do 24 hodin od schválení a může si vybrat délku splácení od jednoho roku do čtyř let. Výhodou je, že klienti nemusejí uvádět důvod, na co chtějí půjčku použít, a s penězi si můžou dělat, co chtějí.

Půjčka, která vám vrací peníze

Kdo si půjčku vezme a bude řádně splácet, může navíc dostat od PROFI CREDITu finanční bonus až 25 tisíc korun, který mu společnost po dobu čerpání úvěru nashromáždí. Částka je samozřejmě závislá na výši poskytnutého úvěru.

PROFI CREDIT u nás patří mezi pět největších nebankovních úvěrových společností.

A zkrátka u něj nepřijdou ani věrní klienti. Pro ty je tu Klub dobrého klienta (KDK). Podmínkou pro vstup do klubu je dobrá platební morálka. Klienti  KDK mají nárok na výhodnější nebankovní půjčky a nižší úroky, ušetří až 15 % z každé splátky. Druhá půjčka jim bude navíc vyplacena zrychleně a zjednodušeně.

A to není všechno. Kdo doporučí dalšího klienta, který si vezme u PROFI CREDIT půjčku, získá v rámci akce „Doporuč a získej“ odměnu dva tisíce korun.

Více informací získáte na bezplatné informační lince PROFI CREDIT 800 166 000 nebo na www.proficredit.cz. Můžete také navštívit jednu z našich 75 poboček, kde se vám budeme osobně věnovat.

 

 

Reklama