63c554bc78bc4seznam.jpg
Foto: Shutterstock

Indové jsou známí velkými svatebními oslavami, honosným obřadem i hostinou a je již tradicí, že rozpočet na svatbu se vyšplhá i do řádů milionů. Anisha Patel a Arjun Mehta se poznali v roce 2018 a v prosinci 2021 se uskutečnila jejich velká a dlouho očekávaná svatba. 

Jako svatební místo si vybrali Tureckou riviéru. Bylo to i kvůli poloze, jejich rodina je totiž rozvětvená a mají příbuzné v Indii, ve Spojených státech, ale i v Evropě. „Toto místo má hluboké historické a kulturní kořeny, úžasnou scenérii a velmi přitažlivou atmosféru,” říká Anisha.

Svatba trvala čtyři dny a všech třináct kostýmů bylo dokonale a velmi precizně navrženo tak, aby vypovídaly o prostředí, ale i o obou partnerech. 

Na svém svatebním šatníku Anisha spolupracovala s indickým návrhářem Tarunem Tahilianim a syrským návrhářem Rami Al Alim. „S Tarunem jsme chtěli klasický, ale moderní vzhled, což se, myslím, povedlo,“ říká. „Několik měsíců jsme vymýšleli detaily a různé korálkové ozdoby, abychom outfity dotvořili do posledního detailu,” popisuje nadšeně Anisha.

Nevěsta zpočátku tíhla k nahým tónům, ale nakonec si vybrala jemnou zlatou. „Moje rodiče byli do procesu zapojeni a každou část oděvů jsme pracně zkoumali, abychom zajistili, zda budou vypadat krásně zblízka, ale i z dálky,“ říká. „Spolupracovali jsme s Samirem Kashwalem z Gem Palace Jaipur na výběru jedinečných šperků, které by looky dotvořily. Jednalo se o smaragdy a růžové diamanty,” zakončuje Anisha.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vogue (@voguemagazine)

Zdroj: Vogue, Flipboard