porodnice

Plánujete miminko? Potom jistě zvažujete, v jaké porodnici ho přivedete na svět. Z tohoto důvodu pro vás v magazínu Žena-in.cz právě zpracováváme kompletní (a hlavně pravidelně aktualizovaný) seznam porodnic v Česku!

Jak to bude fungovat?

V brzké době tak můžete na magazínu najít přehledný vyhledavač. Ten vám poskytne nejen důležité informace o tom, kde se která porodnice nachází, jaké má zázemí a co musíte udělat proto, abyste zrovna v té či oné vybrané nemocnici mohla své miminko porodit. Dozvíte se i odpovědi na vaše otázky.

Ptejte se porodnice!

Zajímá vás, co vám vše porodnice nabízí? Jestli bude o novorozeně po porodu dobře postaráno? Nebo snad chcete vědět více o lékařích? Ptejte se v diskuzi pod tímto článkem! Deset nejčastějších otázek vybereme a obešleme jimi všechny porodnice.


Vracejte se dnes (středa 21. října 2009) každou hodinu do magazínu Žena-in.cz, čtěte články, diskutujte... můžete tak vyhrát v naší soutěži! Více zde: Vraťte se každou hodinu na Ženu-in a vyhrajte tisícovku!


Zaujalo vás dnes něco vtipného nebo zajímavého? Pošlete nám svůj tip na e-mail: redakce@zena-in.cz a my ho, bude-li skutečně zajímavý, zveřejníme.