Náš magazín čtou čtenářky hodně mladé, ženy středního věku, i ty dříve narozené. Věříme, že naše články a témata jsou lákavá pro všechny. Jen v módě těm dříve narozeným možná něco dlužíme. A to bychom teď chtěli napravit

Často pod články o módě čtu stesky typu : „To už pro mě není, kdybych byla mladší, to je zase jen pro mladé apod. My vám dokážeme, že na věku nezáleží. Jak vypadáme a jak se cítíme, je jenom v naší hlavě. Ve spolupráci s Centrem Černý Most jsme pro vás nafotili malý módní seriál pro ženy zralého věku.

V roli modelky se vám představí elegantní dáma jménem Nada (bez háčku nad n). Věk prozrazovat nebudeme, ale jak uvidíte na fotkách, ani na něm moc nezáleží.

Jako malou ukázku toho, že i dáma dříve narozená se může oblékat elegantně, mladistvě, prostě šik, zveřejňujeme první fotky.

m

Královská modř je letos hodně in. A jak vidíte, krásně rozsvítí a sluší ženám každého věku.

(Marks&Spencer)

eleg

Černá, bílá, krémová a len. Len je úžasný letní materiál a vůbec nevadí, že se trochu mačká. V lněných šatech se sáčkem bude každá žena elegantní (Marks&Spencer)

n

Modrobílá kombinace má omlazující efekt

Džíny by neměly chybět ani v šatníku zralých žen. Módní prodloužené tuniky a košile působí mladistvě a krásně zakryjí případné nedostatky postavy (Reserved)

Jak se vám Nada líbí? Těšíte se na náš seriál?

Fotografoval Michal Protivanský

Modely jsme vybrali v obchodech Marks&Spencer a Reserved Centrum Černý Most

Seriál vnikl ve spolupráci s Centrem Černý Most, těšte se na naše články!

Centrum Černý most

Reklama