Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 21. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO Praha – Letňany, pořádaný 11. a 12. března 2016.

VOBVeletrh pro Vás připravil náš tým spolu s téměř čtyřmi stovkami firem na výstavních stáncích, které spolu s odborníky nabízejí své nejlepší a nejnovější produkty právě pro Vás – předvádějí na místě jejich užití, seznámí Vás s jejich cenou i možnostmi dalšího prodeje či aplikace na zákazníky. Na vlastní oči se přesvědčíte o výsledcích – ať už je jimi hezčí pleť, nový styling či účes (na veletrhu se prezentuje již podruhé téměř desítka nových kadeřnických firem s trendy především z Italie). Mnoho přípravků v nabídce ze zahraničí je určeno pro obchod a přímý prodej a zcela jistě nadchnou zákazníky v lékárnách i drogeriích či třeba v obchůdcích s přírodními produkty a aromaterapií. Zastoupena je tentokrát i dětská kosmetika v neopakovatelně atraktivních obalech.

Část programu bude věnována nehtovému designu, stále se rozšiřuje nabídka přípravků, nástrojů, přístrojů ale i školení pro péči o nohy.

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem. Inspirací v rukách vizážistů a stylistů bude „Season” make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Glam Rock” úžasného Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou „Rock Fashion Harley Davidson”. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené legendou oboru Dádou Kusou,  týmem Honzy Hlaváčka a Martina Loužeckého, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem.  Mladistvou inspirací budou práce mladých designerů na téma „Nevěsta budoucnosti”  či líčení a účesy ve stylu „Extravagance přehlídkového mola”. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování a zahušťování řas, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness”. V programu vystoupí mistři tance ze studia „Stage”.  „Krajkové pokušení” budou prezentovat pro Fashion Island nejkrásnější dívky Česka, uvidíte krásky jako je Taťána Makarenko, Česká Miss Nikol Švantnerová, I. česká vicemiss Tereza Budková, Miss Face Barbora Hamplová a mnoho dalších.

Na podiu i stáncích se návštěvníci setkají se známými osobnostmi, z nichž jistě zaujme třeba Zuzana Norisová v programu firmy GERnétic, moderátorka Kristina Kloubková a Marie Rottrová pro Alessandro či Eva Decastelo a Lenka Vlasáková pro Yasmina.cz.  Vše doplní nabídka dalšího vzdělávání i rekvalifikací.

VOB

Další informace naleznete na webu: www.BeautyExpo.cz/beautyinfo

Seznam vystavovatelů včetně webových kontaktů a nabízených produktů: SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

Program veletrhu na letáku: LETÁK KOSMETICKÉHO VELETRHU

Video z minulých ročníků: VIDEO

FACEBOOK: www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Otevřeno pátek 11. 3. a sobota 12. 3. 2016 od 10:00 do 18:00 hod.
Vstupné 130,- Kč /den na místě u pokladny.
Studenti odborných škol s doprovodem a vybrané slevové kupony – sleva 50% = 65,- Kč.
Předprodej za 110,- Kč /den a zlevněná vstupenka za 90,- Kč /den po registraci na Facebooku nebo na www.BeautyExpo.cz/vstupenka
Předprodej končí ve středu 9. 3. 2016 v 23:59 a platba je možná pouze bankovním převodem na účet, nebo jako QR platba.
Děti do 14ti let a držitelé ZTP zdarma.

Tým veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA Vám přeje příjemný pobyt na veletrhu!

Reklama