Během včerejší návštěvy v zákulisí VyVolených jsme si odskočili za koordinátorem tohoto projektu a zeptali jsme se ho na pár zajímavých faktů. Marek Winkler je atraktivní, inteligentní a příjemný muž. Vzhledem k tomu, že je to má první reportáž, zapomněla jsem ho vyfotit. Dámy ať mi prominou. Můžete se alespoň v klidu soustředit na rozhovor.

Kompletní tým VV má 200 lidí, z jakých celků se tento tým skládá?

 

Základní rozdělení je na produkci a dramaturgii. Produkce se zaobírá výrobou a dramaturgie obsahem. Pak se to dělí na další dvě části: Studio a Vila. Ve studiu probíhá show a ve Vile celé to dění.

 

Čím si vysvětlujete tak velký zájem o VyVolené na rozdíl od Big brothera?

 

Je to hlavně, dle mého názoru skladbou těch lidí.

 

Z jakého důvodu jste se rozhodli přidat do Vily další dva hráče a co od toho očekáváte?

 

To je právě formát toho pořadu, o kterém jsem mluvil, a počítalo se s tím od začátku, akorát to bylo překvapení pro diváky a samotné VyVolené.

 

 

Nemáte pocit, že je to vůči ostatním ve Vile neférové?

 

Je to hra a neférové to není, protože když se na to podíváte z druhé strany, tak je tam nějaká zažitá skupina, která má nějaké vazby, a když přijde někdo z venku, tak se spíš oni s tím vyrovnají, než ten kdo přijde z venku. Ten to má dle mého názoru těžší, a navíc nemá imunitu.

 

Váhali jste s výběrem moderátorů, konkrétně Terezy Pergnerové s ohledem na její minulost?

 

My se minulostí nezabýváme ani u soutěžících, ani u moderátorů, důležité jsou pro nás jeho schopnosti a profesionalita.

 

Máte připravené ještě nějaké eso v rukávu, které zvedne diváky ze židle?

 

Diváci se mohou těšit na další překvapení.

 

Příznivci hrdinů reality show VyVolení mají další skvělou příležitost být svým oblíbencům zase o krok blíže, o jako novou službu se jedná?

 

Od včerejšího dne mohou díky nové službě "Mikroporty VyVolených" poslouchat, co právě VyVolení říkají. Stačí k tomu vytočit telefonní číslo, zadat kód VyVoleného a bez jakéhokoli omezení můžou poslouchat, co právě VyVolený říká a co se děje ve Vile. Veškeré informace k nové službě Mikroporty VyVolených jsou samozřejmě na internetových stránkách VyVolených.

 

 

Reklama