Do našeho redakčního mailu nám dnes dopoledne přistála velmi zajímavá nabídka hlásající: Zoufáte si, že nemáte pár písmenek před jménem či za, která by vám zvedla vaše ego? Nezoufejte! V USA našly církevní organizace lék pro všechny ambiciózní jedince. Již nyní můžete za pouhých 999 Kč používat titul Dr. h. c, a to doživotně! To už stojí za zvážení…

Vysvětlení, jak je možné, že církevní organizace v USA mohou udělovat čestné doktoráty – Dr. h. c za finanční příspěvek, je tak prostinké, posuďte samy:

Na základě platných zákonů v USA to skutečně možné je. Platný čestný doktorát může udělit pouze řádně registrovaná a státem schválená církevní organizace, jako je například ta naše - Cambridge Learning Church & Institute se sídlem na Floridě. Organizace může doktorát udělit každému, kdo církevní organizaci proslaví, poskytne jí finanční dar, případně dar hmotný. Tento doktorát můžete používat ve Všech státech, ve kterých zákonná úprava používání těchto doktorátů nezakazuje, mezi tyto státy, kde lze titul užívat, patří i Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko a mnoho dalších.

ffff

Co od Cambridge Learning Church & Institute za finanční příspěvek 999 Kč získáte?

  • Doživotní propůjčení titulu Dr. h. c.
  • Diplom opravňující Vás titul používat (v angličtině)
  • Poštovné na Vaši adresu ZDARMA
  • Informace, jak titul používat v ČR

Jak si titul objednat co nejrychleji? No přece přes internet!

Proto neváhejte a navštivte stránky:www.cambridgephd.us/order/

No není to skvělé, Ženy-in? Je to SKVĚLÉ, objednáte-li si titul ihned, jistě obdržíte další echtovní vychytávku ZDARMA!

Reklama