Snížek nám napsala e-mail o tom, jak jí chybí Michaela Kudláčková a proč. Naposledy se k tomu vyjádřím. Třeba se k tomu vyjádří i Michaela.

Pro zaregistrování na Ženu-in jsem se rozhodla jenom proto,že mne zajímá tajemno a Míša o tom umí poutavě a s humorem psát.

Její styl mi promlouval do duše a její články jsem četla jako první a moc jsem se na ně těšila.

Nejsem tady dlouho abych mohla porovnávat Míšu s jinýma redaktorkama, nezažila jsem její předchůdkyni.Řekla bych,že všechny se snaží a jsou dobré,ale speciálně Míša je perfektní pro záhady a horoskopy.

Je mi líto že se její problém nevyřešil domluvou,takové tvrdé řešení si nezasloužila po tom co pro redakci získala svým stylem spoustu čtenářek.

Prosím znovu o uvážení jestli by mohla dostat druhou šanci,Míša mi tady moc chybí a ani mne neláká sem chodit když tady není.

Chybovat je přece lidské,ale odpouštět je Božské.
SNÍŽEK

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji Snížku za milý e-mail. A jsem moc rád, že se nepřidáváte k těm, co jedním šmahem odsoudí vše, co nenapsala Míša Kudláčková.

Míšu Kudláčkovou jsem nevyhodil „jen“ kvůli jedné chybě. A věřte mi, že jsem nad tím velmi váhal. Čekal jsem odpor jejího fanklubu a věděl, že to nepřinese nic pozitivního.

Míša umí dobře psát a je velmi schopná - myslím ale spíše jako solitér než jako člen kolektivu. Problémy s ní jsem měl již delší dobu. Jaké, to nebudu konkretizovat, ale to rozhodnutí zrálo řadu měsíců. Míša věděla, že mám k její práci výhrady, a protože je, jaká je, přesto se pro mne zásadních chyb nedokázala vyvarovat. Stačilo málo a tahle situace by nenastala. A to málo bylo na Míše.

Pravdu o Michaele Kudláčkové hledejte na stránkách Blesku. :) Já jsem hrob...

A přeju jí hodně úspěchů a třeba tak za měsíc, až mne zlost na ni přejde, když bude chtít, navážeme externí spolupráci.

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama