Alena 613 přišla s nápadem na rubriku, kde by mohly inzerovat zvířecí útulky své žádosti o pomoc. Stojí to za zvláštní rubriku?

Milá redakce,
na Ž-in jsem zaregistrovaná krátce, chodím sem ráda, ale chybí mi tu rubrika „Chcete pomoci“. Tady by se mohly nabízet výrobky různých psích i kočičích útulků, které můžete získat za Váš příspěvek (příspěvek konkrétní osoby).

Mohly se zde vkládat upoutávky na různé psí a kočičí charitativní akce, jako vloni Ježíšek pro kočky a teď Kočičí koleda.  Každý útulek se potýká s velkými finančními problémy, a toto by byla určitá forma pomoci.

Například soukromý kočičí útulek Kočky SOS Hodonín má velmi širokou a pestrou nabídku dárků, které vyrábí dobrovolnice a jejich výtěžek jde na péči o opuštěné kočky. Od pelíšků, hřebenů pro kočky, deček, hrníčků, až po zprostředkování šplhadel pro kočky. 

http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/Darky.html


A takto se snaží získat finanční prostředky i jiné útulky.
Věřím, že mnoho Ž-in o této formě pomoci vůbec neví nebo některé si nemohou zvířátko pořídit a rády by pomohly.

S přáním hezkého dne
Alena613

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


 

Děkuji Aleno613 za nápad. Když se na nás kočičí útulky se žádostí o zveřejnění tiskové zprávy obrátí, většinou je zveřejníme. Nemáme problém to v rámci denních novinek publikovat, takže jestli nějaký útulek potřebuje pomoct, ať nám napíše.  Otázka rubriky je, zda by tam někdo chodil. Co myslíte vy ostatní?

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama