Vzpomíná na naše čtenářka s nickem PBD na vylomeniny, které ji s deštníkem prováděl „blbý“déšt. Blbý rozumějte drzý, ze strany, před kterým nepomůže ani útěk. Díky za skvělý příspěvek

Dobrý den, k dnešnímu tématu bych se chtěla vyjádřit stručně, pokud to tedy nebude vadit – stručně a lišácky-koho budou zajímat odpovědi, musí si je najít:)

Doufám, že mě za takové pojetí nepropíchnete deštníkama, ženy ;):)

Přizpůsobily jste mu šatník? Vystačíte si s deštníkem? Kolik deštníků vlastníte? Ladíte ho s oblečením, nebo to neřešíte? Ochrání vás dokonale, nebo jen symbolicky?

Máte s deštníkem nějakou příhodu? Máte ho rády, nebo ho nesnášíte?

Už jste se poučila a zakoupila holinky?Jak vypadají, k čemu je nosíte? Co byste na nich ocenila a co jim vytkla? Chodíte v nich i po ulici, nebo jen příležitostně?

A co nepromokavé bundy, parky, nebo dokonce pláštěnky? Máte doma něco takového? Stydíte se v nich chodit, nebo jste za ně vděčná a na okolí nehledíte? Doporučila byste je ostatním?

Máte nějaký zážitek s deštěm? Kdy jste nejvíc promokla? Kdy vám to vadilo a kdy vám to naopak bylo příjemné?

*Dešti ne, ale teplotě ano:) Dlouhé kalhoty a kabátek se zas dostaly ze skříně:)

*Vystačím. A i ten jsem občas líná vyndat z kabelky a raději moknu, takže nějaká pláštěnka by se u mě už vůbec nechytala.

*Máme doma 3-dva „kabelkové“, jeden „nosící“ :)

*tak deštníky máme dva černé a jeden tmavě modrý, takže se to ladí většinou samo.

*To záleží na tom, jestli je inteligentní déšť ze shora a nebo blbej ze všech stran-pokud je inteligentní, tak to stačí a pokud je blbej, větrnej-tak nepomůže nic než útěk:)

*Příhodu ani tak ne, ale už jsem jich pár v záchvatu beznaděje natlačila do popelnice –a to když byl právě ten blbej, větrnej déšť a mě se z deštníku stávala chvilkami plachta, chvilkama váza, pak zas něco jiného –jen ten tvar deštníku to nebyl..

*Nemám k němu osobní vztah a je pravda, že ho používám jen sporadicky. Když jsem byla malá, tak jsem si myslela, že když zmoknu, tak vyrostu(logické-jako květina,ne:)-teď už jsem velká a..teď je mi jasné, proč nejsem twigi, je to tím že rostu na dešti:)

*Teda nevím kde bych se měla poučit, ale holínky nemám.

*No, nevypadají nijak a nenosím je k ničemu, protože je prostě nemám:)

*Nic těm holinám, co nemám, nevytýkám a ani je za nich nechválím:)

*A nechodím v těch holinách, protože je nemám:)

*Nic nepromokavého doma nemám ..jé, vlastně ano, máme tu dvě nevybalené pláštěnky na kolo:)

*Nestydím se chodit v pláštěnce –ale nechodím v ní, protože si na věci jako deštník a pláštěnka vzpomenu až když je venku potřebuji a oni jsem pěkně v suchu doma.

*Ani nedoporučila, ani doporučila.

*S deštěm toho člověk moc nezažije –ale vadí mi ten zimní déšť, letním promokám ráda-pokud tedy nemám vkapse telefon-protože přesně takhle jsem jeden před x lety zabila..

 A hotovo:)

 S pozdravem

 PBD

Milá PBD, nikdo vás deštníkem nepropíchne neboť jste odvedla velmi vtipnou práci, která mě pobavila. Člověk si až s odstupem uvědomí, že některé otázky jsou fakt stupidní. Chi Chi, ale klidně je tam nechám

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a déšť, milé ženy-in?

  • Přizpůsobily jste mu šatník? Vystačíte si s deštníkem? Kolik deštníků vlastníte? Ladíte ho s oblečením, nebo to neřešíte? Ochrání vás dokonale, nebo jen symbolicky?
  • Máte s deštníkem nějakou příhodu? Máte ho rády, nebo ho nesnášíte?
  • Už jste se poučila a zakoupila holinky?Jak vypadají, k čemu je nosíte? Co byste na nich ocenila a co jim vytkla? Chodíte v nich i po ulici, nebo jen příležitostně?
  • A co nepromokavé bundy, parky, nebo dokonce pláštěnky? Máte doma něco takového? Stydíte se v nich chodit, nebo jste za ně vděčná a na okolí nehledíte? Doporučila byste je ostatním?
  • Máte nějaký zážitek s deštěm? Kdy jste nejvíc promokla? Kdy vám to vadilo a kdy vám to naopak bylo příjemné?

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

NA DÁRKY VYLOŽENĚ STYLOVÉ. Deštník a hru SCRABBLE

OBR

 

Reklama