Malý Filípek čtenářky Ivetinkav je vskutku zábavné dítě. Nejen, že chvíli neposedí, ale krom toho častuje okolí srandovními prohlášeními.

Toto je poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu. Zaslala ho čtenářka Ivetinkav a přiložila i fotku malého Filípka...

Další příspěvky dnes již neposílejte, kdo získal slíbený dárek, se dozvíte přesně v 16.00 hodin.


Dobrý den, přeji všem!

První dětské krůčky - to je moc krásné téma. Když byl Filípek ještě menší než teď (nyní 2 roky) - tak jsme měli hroznou radost, když začal chodit úplně sám (přesně na taťkův svátek) v 11 měsících. V 9 měsících už chodil za ručičky. Nyní bychom měli radost, kdyby to ještě chvilku počkalo. Od té doby se nezastavil. Neumí chvilku posedět. Ach jo. A ještě u toho musí pořád něco povídat. Je to sranda ho pozorovat a poslouchat. Když ho naštveme, tak nám řekne: „Jdi do koše,“ nebo: „Běž pryč!“ Když chce čůrat, tak hlášku: „Pejsek udělal bobek,“ a už víme, že se jde na záchod. Nevíme, kde na ty výrazy přišel, ale je to srandovní. Posílám i fotečku.

krucky

Pěkný zbytek dne,
Ivetinkav

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. září 2011: Jak se vaše dítě naučilo chodit?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Přesně v 16.00 hodin se dnes - 20. 9. 2011 - dozvíte, která z přispěvatelek získala krásnou deskovou hru Včelky (vydala firma Efko)

Včelky

Reklama