Devět měsíců si každý den představujeme, jaké to asi bude, až bude miminko na světě, ve své postýlce. Když tento magický okamžik nastane, jsme k novorozenému děťátku doslova jako připoutaní a mnohdy nám dělá problém ho byť jen na chviličku spustit z očí. Ke spícímu dítěti neustále odbíháme a kontrolujeme ho, zda ještě spinká, místo, abychom si na chvilku odpočinuli. S digitálními audio chůvičkami BAYBY (BAYBY BBM 7000 a BBM 7010) se můžeme bez obav od spícího miminka vzdálit a mít jistotu, že budeme vědět i o sebemenším zabroukání. Kvalitní přenos zvuku, dosah až 300 m a zašifrovaný přenosový signál zajistí spolehlivý „dohled“ nad dítětem.

babyPohled na spící miminko je pro každou maminku jeden z nejkrásnějších. Nicméně mateřství není jen o kochání, maminky mají také řadu dalších povinností, pro jejichž výkon je spánek děťátka nejvhodnější dobou. Vzdálit se nejen od spícího miminka a mít jistotu, že uslyšíme každou šelest z pokojíčku, nám umožní dětské digitální audio chůvičky. Značka BAYBY nabízí ve svém sortimentu tyto dvě digitální varianty:

ZAŠIFROVANÝ PŘENOSOVÝ SIGNÁL DIGITÁLNÍ AUDIO CHŮVIČKY BAYBY BBM 7000 ZAJISTÍ, ŽE USLYŠÍME JEN NAŠE DĚŤÁTKO

BAYBY BBMChůvička BAYBY BBM 7000 je vhodná do měst a hustě osídlených oblastí, disponuje totiž 120kanálovým digitálním automatickým přenosem a navíc systémem DECT zajišťujícím nulové rušení jinými vysílacími zařízeními. Jistotu, že maminka uslyší jen své miminko a ne třeba to od sousedů, zajišťuje zašifrovaný přenosový signál. Kromě toho systém DECT umožňuje i opravdu vynikající kvalitu zvuku, bez šumů a přeslechů. Díky mimořádně citlivému mikrofonu dětské jednotky uslyšíme každé drobné zabrblání děťátka. Nastavitelnou hlasitost oceníme například při návštěvách, je provázena také krátkým probliknutím LED indikátoru a akustickou signalizací, pípáním. V případě, že není přenášen zvuk, se chůvička automaticky přepne do režimu ECO, který je energeticky úsporný. Dětská vysílací jednotka i přenosná rodičovská jednotka je napájena ze sítě, mobilní má rovněž baterie, takže se s ní můžeme volně pohybovat i mimo síť. Dosah chůvičky je až 300 m v exteriéru a 50 m v místnostech. Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBM 7000 je 1.299 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

 

DIGITÁLNÍ CHŮVIČKA S LCD DISPLEJEM BAYBY BBM 7010 ZMĚŘÍ I TEPLOTU V OKOLÍ MIMINKA

BAYBY BBMChůvička BABY BBM 7010 nabízí pět stupňů hlasitosti přenosu zvuku, což ocení maminky třeba při hlučnějším luxování či návštěvách. Vysokou citlivost a kvalitu přenosu zvuku zajistí bezdrátová technologie DECT. Kontrola spolehlivého provozu chůvičky je vždy dvojí – akustická i vizuální, ať už blikající ikonkou na displeji, či svítícími LED kontrolkami. Tato dvojí kontrola umožňuje použití chůvičky i maminkám zrakově, či sluchově handicapovaným. Dětská vysílací jednotka i přenosná rodičovská jednotka s displejem je napájena ze sítě, mobilní disponuje rovněž bateriemi, takže se s ní můžete volně pohybovat po bytě či zahradě, až do vzdálenosti 300 m. Pokud by došlo k výpadku signálu, okamžitě se ozve akustické varování a zabliká kontrolní jednotka na displeji rodičovské jednotky. Samozřejmostí je také zašifrovaný přenosový signál pro zvýšenou bezpečnost proti odposlechu. Při delší nečinnosti se chůvička přepne do energeticky úsporného režimu ECO. Vítanou funkcí chůvičky navíc je také teploměr, který změří teplotu vzduchu v okolí miminka a zobrazí ji na displeji. Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBM 7010 je 1.799 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Reklama