62a2f82b24386cl.jpg
Foto: Profimedia

Jane Seymour ani Fran Drescher si nenechaly ujít 48. ročník udílení cen amerického filmového institutu AFI Life Achievement Award Gala v Hollywoodu.

Jedenasedmdesátiletá herečka Jane Seymour vyrazila ve zlatožlutých šatech bez ramínek s velkou nařasenou mašlí a květinovými aplikacemi od NARDOS design. Vlasy nechala rovné a rozpuštěné a vyzbrojila se širokým úsměvem. Herečka nepřestává okolí překvapovat tím, jak skvěle po sedmdesátce vypadá. Na Instagramu se dokonce nezdráhá sdílet snímky v plavkách. V talk show Loose Woman před časem prozradila, že váží stejně, jako když jí bylo sedmnáct let. V kondici se udržuje cvičením pilates a také střídmým jídelníček. V jejím rituálu ovšem najdeme i sklenici bílého vína a kousek hořké čokolády.

ja.jpg
Foto: Profimedia

Okouzlila také čtyřiašedesátiletá Fran Drescher neboli chůva Fine, která na akci vyrazila oděná do bílého kalhotového kostýmku v pánském stylu a rovněž jí nechyběl široký úsměv. Přesně ten, na jaký jsme u ní byli zvyklí v devadesátkovém sitcomu. Herečka nemá se stárnutím jediný problém a klidně se na sociálních sítích ukáže bez nebo jen s minimem make-upu. Estetické úpravy jí prý nic neříkají a raději bude stárnout přirozeně. V roce 2000 prodělala rakovinu dělohy, která jí musela být odebraná, což je důvod, proč se nikdy nestala matkou.

fr.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Instagram Jane Seymour, Loose Woman, Wikipedia

Reklama