Já jsem moc setkání mé lásky s příbuzenstvem neoddalovala. Vlastně když se setkal s mojí rodinou, ještě jsem nebyla přesvědčená, že je to zrovna ta velká láska.
Byli jsem na prvním rande a Lůďa mě moc toužil doprovodit domů, prý aby věděl kde žiju. Nikdy před tím jsem s něčím podobným nesouhlasila, ale tenkrát jsem udělala výjimku. Ach jo! Když jsme přišli k nám domů, kde jsem bydlela se starší sestrou a její kamarádkou, bylo všechno fine, koukali jsme se na televizi...... Pak se sestra rozloučila a šla na noční a my jsme tam zůstali s kamarádkou Míšou. Prvních 10 minut bylo všechno v pořádku, ale potom Míša začala tenkrát skoro neznámého člověka vyslýchat ohledně jeho sexuálních tužeb, zkušeností, praktik.... prostě ho tam skoro znásilnila! Nehledě na to, že postupně odložila téměř všechny svršky!
Chudák Luděk se tři dny neozýval, protože to nemohl rozdýchat, ale naštěstí se mu to povedlo a jsme spolu už hodně dlouho. Proto vám všem chci poradit - než někoho pozvete domů, sežeňte si provazy a roubíky pro případ, že tam bude Míša.


Ivana


První setkání mého kluka s mojí matkou, nedopadlo přesně tak, jak jsem si původně představovala. Přišli jsme s Pavlem večer k nám domů, ale máma nikde. Říkala jsem si, že se určitě brzo vrátí, tak jsme si zatím sedli v kuchyni, uvařili si kafe a povídali. Ani nám nedošlo, že se už mezitím venku setmělo a blížila se půlnoc. Najednou slyším klíče v zámku, tak jsem se povzbudivě usmála na Pavla, jako že to bude dobrý, on si ulíznul vlasy a čekali jsme, až se zjeví matka. Když se otevřely dveře, málem jsem spadla ze židle a Pavel leknutím skoro omdlel. Na prahu stála moje máma bez sukně, s odřenýma kolenama a špinavýma rukama. „Proboha, co se stalo?“ vykřikla jsem vyděšeně. „Ale, prosimtě, oslava v práci se trochu protáhla a babička asi zamkla branku od zahrádky, tak jsem ji musela přelízt,“ odpověděla mi máma trochu těžším jazykem. „A v tý úzký sukni to fakticky nešlo.“ Nevím, co si v té chvíli musel Pavel myslet o naší rodině, určitě to nic pěkného nebylo. Ale asi to na něm nezanechalo hlubší stopu, protože od té doby uběhlo už pár let a pořád jsme spolu.