Abyste si vychutnali skvělý ledový čaj, nemusíte dlouze čekat, až vám horký čaj vychladne. Čajové sáčky TEEKANNE Cool Sensations stačí zalít kvalitní studenou vodou a po 5–8 minutách louhování před sebou máte 100% přírodní čajový drink, zcela bez cukrů a kalorií.

Absolutní novinkou pro všechny, kdo milují pohyb, je řada Cool Sensations Sport. Zatímco příchuť Jablko & Citron je doplněna o magnézium, exotická varianta Mango & Pomeranč přináší dávku vitamínů. Novinka vás čeká i mezi ovocnými čaji, a to sezónní osvěžení Rybíz s citronem.

1.jpg

Letní plody naší přírody najdete i ve spojení se svěžími citrusy. Kromě rybízu může váš ledový drink vonět i po malinách a jahodách díky variantě TEEKANNE Cool Sensations Jahoda & Limetka nebo Malina & Citron. Příjemná bude i sklenice čajového nápoje inspirovaného bylinkovým drinkem Hugo, s neodolatelnou chutí bezu, máty a limetky.

6491ec81d5c112final.jpg

Klasický ledový čaj se v minulosti připravoval především z černého čaje. I ten si můžete rychle a jednoduše vykouzlit pomocí chladné vody, a to buď v tradičním spojení Černý čaj & Citron, nebo v příjemné kombinaci s ovocem Černý čaj & Broskev. Sladká broskev vám může zvednout náladu i ve spojení s tropickým ovocem v ledovém čaji Broskev & Maracuja.

3fin.jpg

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty.

Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Ledové čaje TEEKANNE Cool Sensations Ice Tea je k dostání za 74,90 Kč

Reklama