Nevíte co k večeři? Tápete v paměti, co jste již dlouho nevařily a na co by měla vaše rodina chuť? Také máte občas pocit, že vaříte několik jídel stále dokola? Nedělejte nic složitého a nelamte si hlavu, udělejte třeba pizzu nebo halušky.

Naším tipem jsou dvě balení od firmy Labeta – halušky a pizza, které připravíte velmi snadno a rychle.

Pokud máte chuť na halušky, můžete je připravit buď klasicky se sýrem brynzou a s nadrobno nakrájeným a osmaženým špekem či slaninou nebo s bílým kysaným zelím. Obojí je velmi dobré, halušky dokonce označují naši slovenští sousedé za jídlo své národní kuchyně. Těsto nevyžaduje žádnou dlouhou přípravu, stačí jen směs z balíčku smíchat s vodou (kolik vody musíte do směsi dát nejdete přesně napsané na obalu), nechat chvíli odstát, a pak jen přes speciální haluškové sítko propasírovat do vroucí vody. Pokud nemáte sítko, snadno halušky vytvoříte vykrajováním malou lžičkou. Po několika minutách jsou halušky uvařené a hotové. Pak je jen smícháme buď v misce nebo přímo na talíři s připravenou osmaženou slaninou a spolu se sýrem nebo zelím je vše hotové.

Jestli jste již dlouho doma nepřipravili pizzu, i ta vám nedá moc práce. Těsto od Labety také připravíte z již koupené směsi, pěkně jej natáhnete na vymazaný plech a obložíte rajčaty, sýrem, šunkou, žampiony, prostě vším, na co máte chuť.

V případě, že vaši domácí strávníci mají chuť na řízek nebo na omáčku a vy nemáte doma hotový knedlík nebo se vám nechtějí škrábat brambory, vyzkoušejte instatní bramborovou kaši s mlékem nebo bramborové knedlíky od Labety. Opět vám rychlá a snadná příprava zaručí nejen ušetření vašeho času, ale i chutnou přílohu k jídlu.

Zaujaly vás naše tipy od Labety? Na stránkách této firmy www.labeta.cz najdete i další

Reklama