Konečně je tu léto a s ním přichází i čas grilování a zahradních oslav. Vychutnejte si podmanivou vůni a jedinečnou chuť grilovaných specialit připravených „KOTÁNYI“ způsobem.            

 

Originální KOTÁNYI Mix směsi harmonicky spojují  jednotlivé výběrové druhy koření, bylinky a další jedinečné přísady  v ideálně vyváženém poměru. Garance stálé vynikající kvality směsí a skvělé chuti grilovaných pokrmů je tak pro Vás zárukou úspěchu Vaší gril-party.

 

Dobrou KOTÁNYI chuť!

 

 

SOUTĚŽ:

Jste opravdovým mistrem v grilování a kulinářským znalcem a

toužíte po grilu, který plně vyhoví Vašim potřebám?

Tak vyzkoušejte svůj důvtip a vyhrajte luxusní lávový gril v hodnotě 12 990 Kč + dárkové balení 100 směsí KOTÁNYI Mix a další ceny!

 

KOTÁNYI soutěž “Zlatý špíz“ poběží od 14. 6. do 27. 6. 2004 na adrese www.zlatyspiz.cz. Ve hře je luxusní lávový gril Campingaz VIRTUOSO 2000 deluxe + dárkové balení 100 směsí KOTÁNYI Mix. Kromě hlavní výhry můžete získat i kupón v hodnotě 800,- Kč na nákup lávového grilu Expert 2 COMFORT + dopravu po ČR zdarma prostřednictvím internetového serveru www.obchodni-dum.cz    

 

Hra funguje na principu vědomostního testu – stačí správně zodpovědět na čtyři za sebou jdoucí otázky, a získat tak “zlatý špíz“ jako klíč k finální otázce. Finální otázka je tipovací, proto doporučujeme hrát co nejčastěji, aby se zvýšila pravděpodobnost výhry - nejpilnější úspěšní soutěžící navíc obdrží dárkový balíček koření KOTÁNYI. Než začnete „naostro“ soutěžit, můžete si nezávazně vyzkoušet tréninkové otázky. Vítanou pomoc při hledání odpovědí na otázky kolem koření, grilování a směsí na grilování najdete na adrese www.kotanyi.cz .

 

Hodně štěstí!

 

Soutěž organizuje firma KOTÁNYI

 

Partnery soutěže jsou:

 

http://www.obchodni-dum.cz/  a  http://www.campingaz.cz/

Reklama