Konečně je tu léto a s ním přichází i čas grilování a zahradních oslav. Vychutnejte si podmanivou vůni a jedinečnou chuť grilovaných specialit připravených „KOTÁNYI“ způsobem.
Originální KOTÁNYI Mix směsi harmonicky spojují jednotlivé výběrové druhy koření, bylinky a další jedinečné přísady v ideálně vyváženém poměru. Garance stálé vynikající kvality směsí a skvělé chuti grilovaných pokrmů je tak pro vás zárukou úspěchu vaší gril-párty.

Dobrou KOTÁNYI chuť !

 

SOUTĚŽ:

Jste opravdovým mistrem v grilování a kulinářským znalcem? Toužíte po grilu, který plně vyhoví vašim potřebám? …tak vyzkoušejte svůj důvtip a vyhrajte luxusní lávový gril v hodnotě 12 990 Kč + dárkové balení 100 směsí KOTÁNYI Mix a další ceny!

Soutěž KOTÁNYI “Zlatý špíz“ poběží od 16. 6. do 30. 6. 2003 na adrese www.zlatyspiz.cz .
Ve hře je luxusní lávový gril Campingaz RBS Woody De Luxe + dárkové balení 100 směsí KOTÁNYI Mix.
Kromě hlavní výhry můžete získat i kupón v hodnotě 800,- Kč na nákup lávového grilu Campingaz Woody + dopravu po ČR zdarma prostřednictvím internetovém serveru www.obchodni-dům.cz

Hra funguje na principu vědomostního testu – stačí správně zodpovědět na čtyři za sebou jdoucí otázky a získat tak “zlatý špíz“ jako klíč k finální otázce. Finální otázka je tipovací, proto doporučujeme hrát co nečastěji, aby se zvýšila pravděpodobnost výhry - nejpilnější úspěšní soutěžící navíc obdrží dárkový balíček koření KOTÁNYI.

Než začnete „naostro“ soutěžit, můžete si nezávazně vyzkoušet tréninkové otázky. Vítanou pomoc při hledání odpovědí na otázky kolem koření, grilování a směsí na grilování najdete na adrese www.kotanyi.cz .

Hodně štěstí !

Soutěž organizuje firma KOTÁNYI

Partnery soutěže jsou:   
Obchodní dům.cz a Campingaz