Žijeme ve zlatém věku zmrzliny. Nabídka nikdy nebyla tak široká jako dnes. V mrazicích boxech najdete od mražených tvarohových nebo jogurtových krémů přes barevné ovocné nanuky "na klacku" a zmražené verze oblíbených tyčinek až po sofistikované ledové dorty. Není divu, že průměrně spořádáme na sto porcí zmrzliny ročně.

 

Jakou máme nejraději zmrzlinu?

Češi podle průzkumu mají nejraději vanilkovou příchuť, následuje jahodové aroma, tvarohová chuť a kombinace kokosové zmrzliny s čokoládou.

S Algidou víte, co jíte

Víte kolik kalorií, kolik cukrů a tuků obsahuje která zmrzlina? Znáte její složení? Na všech nových obalech pamlsků Algida najdete přehlednou tabulku výživových hodnot. Zkoumání mini písmenek pod lupou odzvonilo.

 

Na obalech novinek Algida Buuu, Mini Buuu a Chuť léta se navíc objevují nutriční ikonky, které naznačují obsah některých látek.

 

Zmrzlina, co není hřích – to je Chuť léta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jemná jahodová zmrzlina protkaná malinovým krémem v malinové polevě s kousky pomerančové dužiny zní stejně skvěle  jako  chutná.  V  Chuti  léta  se  skrývá  ovocná  šťáva a pouze přírodní barviva a aromata.

Chuť léta má 419 kJ (100 kcal) a jen 2,1 g tuku.

Doporučená maloobchodní cena je 19 Kč.

 

Už jste ji ochutnaly? Jak vám chutnala? Také vám přišlo, že se vám na jazyku rozpouští čerstvé maliny s ovocnou šťávou? Pokud si ji zase koupíte, nezapomeňte, že když pošlete smskou kód, který najdete na dřívku, můžete vyhrát krásnou cenu od Algidy! Vše o soutěži ZDE

Reklama