Nová zmrzlina Pegas Premium ze stáje Prima zmrzlin přichází na trh v nové podobě a plánuje oslnit všechny vaše smysly. A to doslova. Váš zrak zaujme nové logo i elegantní, designové obaly.

Chuť je zde nejdůležitějším smyslem. Zmrzlina se pyšní výrazně hutnější směsí a je vyrobená z pravé smetany a pravé vanilky a zalitá lahodnou čokoládou, což jistě zaujme i váš čich.

Co se týče sluchu, vrstvy čokolády jsou nově tak silné, že jejich křupnutí nelze přeslechnout. A hmat? Stačí jen otevřít mrazák a kelímek nebo zmrzlinu už máte v ruce. Je čas objevovat nové a nepoznané!
haz.jpg

Léto je tady a sním i zmrzlinová inspirace!

Zmrzlina PEGAS Premium přichází nejen s novými obaly, ale hlavně s vylepšenou recepturou, kvalitními ingrediencemi a mnohem lepší chutí, která si vás jednoduše získá a nepustí. Zmrzliny Pegas jsou založeny na smetaně, nikoliv na nákupně levnějších rostlinných tucích pro zajištění plného pocitu a lahodné chuti. Navíc jsou zmrzliny Pegas Premium vyrobeny v ČR a její koupí tak podpoříte domácí potravinářský průmysl. Koupí Pegase pomůžete zkrátit uhlíkovou stopu, protože na rozdíl od zahraniční výroby je cesta, kterou urazí Pegas z Opavy k vám kratší.

Nově jsou také zmrzliny Pegas vyrobeny pouze z UTZ certifikovaného kakaa, které je pěstováno udržitelným způsobem a farmářům je za jejich práci zaručeně férově zaplaceno. Spolu s fantastickou chutí se tak můžete do Pegasů zakousnout i s dobrým pocitem podpoření společensky odpovědné pochoutky.

Dejte zmrzlině čas, získáte mnohem více chuti
Nezapomeňte, že kvalitní zmrzlina potřebuje čas. Po otevření vyčkejte 5-10 minut a pak se naplno pusťte do ochutnávání. Smetana s čokoládou povolí a vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť té nejlepší zmrzliny.

Které novinky z řady Pegas Premium stojí za to ochutnat? Správnou odpovědí je, že všechny!

Pegas Premium White

Pegas Premium White je první z novinek z řady Pegas Premium. Zaujme milovníky bílé čokolády. Lahodná smetana provoněná pravou vanilkou je zalitá do jemné bílé čokolády, která při vašem prvním ochutnání jemně křupne na jazyku. Chutě jednotlivých ingrediencí se vzájemně propojují a vytváří tak důmyslnou kombinaci, které naprosto propadnete. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.
Cena: 29,90 Kč
60ba2259edf9fobrazek.png

Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut

Pozor, varování! Pegas Premium Caramel & Glazed Hazelnut umí způsobit tak dokonalý koncert chutí, že už možná nebudete chtít ochutnávat jiné zmrzliny. Lahodný smetanový krém plný karamelu je zalitý mléčnou čokoládou s pořádnou porcí glazovaných ořechů. Karamel v kombinaci s vanilkovou zmrzlinou tak právem patří k nejoblíbenější volbě většiny z nás, jeho perfektně sladěná chuť nemá konkurenci. Zmrzlina je označena certifikátem UTZ, tzn. splňuje parametry pro výrobu kakaových produktů a je bezlepková.
Cena: 29,90 Kč
60ba22a4b9f43obrazek.png

Užijte si léto, jak jinak, než s výbornou zmrzlinou! Více na Primazmrzlina.cz Tip pro vášnivé instagramery – sledujte profil @primazmrzlina a hastagy #ceskazmrzlina #primazmrzlina a pokud se chcete pochlubit svou zmrzlinou Prima na vaší sociální síti, použijte je. Speciálně pro oblíbenou zmrzlinu Pegas můžete použít #tenzesmetany #novypegas

PRIMA ZMRZLINA A SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST

Česká společnost PRIMA ZMRZLINA, která v Opavě vyrábí zmrzliny PEGAS, MROŽ, KUBA, PARÁDA a další, se soustředí na to, aby svou výrobou a následnou distribucí zanechávala co nejmenší uhlíkovou stopu. Používá kvalitní lokální nebo geograficky nejblíže dostupné suroviny, UTZ certifikované kakao a naopak ve zmrzlinách nenajdete palmový olej. Koupí českých zmrzlin podpoříte domácí potravinářský průmysl a sobě dopřejete nejen kvalitní laskominu, ale i dobrý pocit k nezaplacení. Více o společenské odpovědnosti společnosti Prima zmrzlina si můžete přečíst na Primazmrzlina.cz.

60ba1c3d139cdobrazek.png

Reklama