Máte doma mladou slečnu? Potom čtěte pozorně.

Love Trap Chupetky - Romantický andílek, který nosí Divine Paradise, Divoký andílek s oblíbeným Sensual Heaven, Sexy andílek navoněný Magnific Sun a Party andílek obestřený aurou vůně Hot Pink mezi sebou vítají další členku: Exotického andílka, který si oblíbil vůni Exotic Kiss.

 

Miluje teplo, sluníčko a letní párty… Atmosférou výjimečných okamžiků provoní každou chvíli během celého roku. Její pastí na lásku je Exotic Kiss. Nová vůně, která každého zahřeje teplem slunných dnů.

 

S vůní Exotic Kiss nejprve všem poblázníte hlavu díky lahodné směsi mandarinky, citronu a bergamotu. V srdci vůně ještě doznívají ovocné nóty švestky a mirabelky, poté vládu přebírají květiny – růže, exotický kosmos, květy intense a frangipani. To vše je oslazeno vůní čokolády. Past lásky se uzavírá smyslnou harmonií santálového dřeva, cedru, neodolatelné vanilky, muškátu a semínek Tonka. Skvělý způsob, jak chytit každého kluka do pasti.  

 

Její flakon

Jako u ostatních dívek v klubu, i její flakon se vyznačuje unikátní Chupa Chups „vypuklinou“ ve středu ve tvaru rybího oka. Na ní je tradičně červenou barvou vymalováno logo Chupa Chups a také znak všech voňavých Chupetek – Love Trap. To vše je samozřejmě zabaleno v cool skleněném obalu a hravé tyrkysové barvě. Skrze sklo se na nás z etikety usmívá nejnovější Chupetka, jejíž trendy účes zdobí exotická květina. Svůj objev tentokrát uzavřela do pasti lásky – přívěsku svého dlouhého řetízku, se kterým si nevinně pohrává.   

 

Romantický andílek, Divoký andílek, Sexy andílek, Party andílek nebo Exotický andílek. Ať jsi kterýmkoliv z nich, nová Exotic Kiss Love Trap tě zahalí do smyslné vůně.

 

 

Doporučená maloobchodní cena:199 Kč / 249 Sk.

 

Více hledejte na stránkách www.coty.cz