Barbie je ikonou stylu, což ve svých kolekcích reflektují i mnozí návrháři. Sytě růžovou barvu tak můžeme v posledních měsících vidět všude kolem. A jako hlavní barvu své kolekce ji zvolila například značka Valentino.

Po růžové v poslední době sahají i slavné dámy. Příkladem je modelka Emily Ratajkowski, která si do ulic vyrazila v růžových šatech s vodovým výstřihem a tenkými ramínky, ze kterých křičelo léto. I díky potisku pestrobarevných motýlů.

cl.jpg
Foto: Profimedia

V minišatech ve stylu panenky Barbie svým fanouškům na Instagramu zapózovala také modelka Hailey Bieber, která zvolila velmi odvážný model. Ten doplnila stříbrno-zlatými šperky a trochu nelogicky i bílými kotníkovými botami na vysokém podpatku, v nichž se jí asi trochu zapařila noha.

V záloze je připravena i česká herečka Hana Vagnerová, která je navíc posledních několik měsíců místo zrzavé na blond. I ona sáhla po růžových šatech, i když na rozdíl od předchozích dam se držela světlých tónů. Na zahájení karlovarského festivalu byla ovšem v róbě od Elie Saab za hvězdu.

profimedia-0704459277.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Instagram, Profimedia, Glamour Magazine

Reklama