Pod svou první uvítací novinkou jsem si přečetla pár stesků na počasí, které v těchto dnech panuje. Pravda, je na české poměry trochu nestandardní, ale hezčí červenec jsme si přece nemohli přát. Těm, kdo mají  v těchto dnech dovolenou (jako například moje kolegyně Simona Škodáková), upřímně a neskrývaně závidím.

Když jste někde „venku“, máte vždycky možnost se nějak zchladit. My jsme se o víkendu jezdili koupat do lesního rybníka a byla to naprostá paráda.

Tady v redakci (sídlíme přímo pod střechou) máme strašné vedro a chladíme se všelijak. Ale zatažené žaluzie, puštěné ventilátory na plné pecky a namáčení předloktí do studené vody je tak všechno, co můžeme dělat.

A doma mám totéž. Ale nestěžuji si a počasí bych nereklamovala. Jen bych možná tam nahoře poprosila o trochu vláhy pro přírodu.

Napište mi, kde právě pobýváte a jak trávíte tyto tropické dny? Jak se zchlazujte? Mohli byste nám poradit, co dělat, aby z nás nelilo a nezatavil se nám mozek? Své postřehy, rady a zprávičky, jak je u vás, uvítáme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama