Většina žen již od svého mládí sní o dokonalém partnerovi, perfektní svatbě a úžasné rodině, stejně jako partnerka Ondřeje. Ten totiž měl podmínku, svou tehdejší přítelkyni si musel vzít, aby si konečně mohli pořídit miminko... jenže najednou je všechno jinak!

Manželství je přístřešek, do něhož při každé bouři trochu zateče.
Buddha

Většinou jsou to ženy, které chtějí jako první potomka a přijdou s tímto návrhem. Ve vztahu Ondřeje a jeho paní je tomu ale jinak. „S Kristýnou jsme spolu chodili cca 4 roky, když jsem poprvé začal mluvit o dítěti, nebyla zcela proti, ale nadšená zrovna taky ne. Později obrátila a začala toužit po dítěti také, aspoň to tak vypadalo, jen měla podmínku: abych si ji vzal, protože chce přivést dítě do kompletní rodiny a vždycky toužila po krásné svatbě.“ Ondřej na tom neviděl nic špatného, takže přítelkyni požádal o ruku a do roka a do dne byla svatba, přesně taková, jakou si ji Kristýna vysnila.

svatba

Ondřej čekal, že po svatbě jeho novomanželka vysadí prášky a práce na dítěti započne, ale ono nic. „Myslel jsem, že hned na líbánkách se na to vrhneme, proto jsem koukal jako puk, když přede mnou zobala antikoncepci. Na otázku, proč ji bere, když jsme byli nějak domluveni, mi řekla, ať jí dám ještě pár týdnů, že ji přeci v práci povýšili, dostala lepší peníze atd. Přitom vůbec nevím, proč řeší nějaké peníze, když já vydělám i na to, aby mohla být doma i s dítětem. Už je to přes rok a má drahá žena stále užívá antikoncepci a o dítěti nechce ani slyšet, přitom věk na to oba máme, zázemí má taky a hlavně ví, že já dítě opravdu chci a že bych ji nikdy nenechal! Takže nevím, o co jí vlastně jde a jak dlouho ještě budu na kompletní rodinu čekat...“

Čtěte také:

Reklama