Bylo to na prvním stupni základní školy. Všechny holky ve třídě nahlas snily o krásných klucích z plakátu. Načež se příslušnice něžného pohlaví rozdělily do dvou táborů. Jeden chtěl blonďáka, jako byl Nick Carter ze skupiny Backstreet boys. A další skupina si plánovala, že ji povede k oltáři modrooký opálený brunet.

Nebyla bych to já, kdybych si tehdy neřekla: „No sakra, přece nepůjdu s davem!“ A tak jsem se rozhodla, že se mi budou líbit zrzci. Vyhlédla jsem si jednoho. Jmenoval se Thomas a měl jen jednu vadu. Byl totiž kreslená postava z pohádky Pocahontas.

Později jsem usoudila, že by nebyl na škodu i nějaký živý exemplář. Jenže při hustotě zalidnění planety Země rusovlasými, jichž jsou prý asi 4 procenta, to nebylo zrovna snadné.

Ale nakonec jsem HO potkala. Byli jsme na škole v přírodě. Tuším, že to bylo zrovna v Rychnově nad Kněžnou. Byl z jiné školy, která se tam ubytovala ve stejnou dobu jako my.

Potkali jsme se před jídelnou cestou ze snídaně. Stála jsem na chodbě a čekala na další spolužáky, když vtom se dveře rozlétly a v nich stál on. Hlavu měl jako jeden velký plamínek. Šel směrem ke mně. Srdce se mi rozbušilo. Byl daleko sotva pár kroků, podíval se na mě a… šel zase dál.

Tak tohle prostě nevyšlo. Teď mám doma opáleného bruneta a taky se mi líbí.

Eva Soukupová


Pište mi dnes své zážitky se zrzky a rusovláskami!

  • Líbí se vám zrzci a zrzky? Nebo naopak nelíbí?
  • Jste sami zrzaví? A máte se svou zrzavostí nějaké pozitivní či negativní zkušenosti?
  • Co zrzavé celebrity - které se vám líbí a které ne?
  • Měli jste někdy „zrzavý“ sex? A snili jste o něm někdy?
  • Přijdou vám zrzaví lidé jako podivíni?

Vaše historky čekám na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Reklama