Naše čtenářka má deprese a jednou už vlezla do kolejiště s tím, že se nechá přejet. Zachránil ji pán co ji pomohl vylézt z kolejiště.

Bylo mně 18 když zemřel můj bratr,bylo mně 20 já se vdala a za dva měsíce zemřel tatínek ,za rok se narodilo první dítě a za pul roku poté zemřela maminka .

Život šel dál ,zvládala jsem to dobře ,ale najednou jsem dostala po30letech výpověď ,nesla jsem to hrdině ,nastoupila jsem do jiné práce.

Byla to hrůza, NAJEDNOU JSEM CÍTILA PŘÍŠERNOU VĚC A TO, co kdybych to skončila, děti mně už nepotřebují .do toho jsem začala mít potíže s páteří, a začala jsem zapomínat . musím k lékaři . jela jsem, na nádraží nikdo  tam ,nebyl ,byla zima a jel vlak, hlavou mně projela myšlenka ,skočit,už jsem věděla, že je to to pravé ,vlezla jsem do kolejiště ,vtom se ozval starší hlas,něco vám spadlo ,nechte to tam už jede vlak a podával mně ruku,já se chytla dodnes přemýšlím proč jsem změnila názor .

Samozřejmě chodím k psychiatrovi, je to lepší mnohem, ale stejně si kolikrát říkám, jestli jsem radši neměla skočit ,nejvíc mně štve ,že stále zapomínám .

AŽ NYNÍ JSEM SI VŠIMLA ,ŽE OPĚT PÍŠI VELKÁ PÍSMENA ,prosím vás nepište mé jméno kdybyste to náhodou uveřejnili ,ty chyby ,mám jich tam určitě hodně ,ale zrovna dneska cítím úlevu ,že jsem to napsala  děkuji
Tento text nebyl redakčně upraven


Milá čtenářko, nejsem psychiatr, ale jsem přesvědčen, že děláte dobře, že k psychiatrovi chodíte. Deprese je svinstvo, ale existuje z ní cesta ven. Držím vám palce ať vyhrajete a těšte se z každé, byť drobné radosti života.

Dnešní den je na téma duševní poruchy a nemoci.

  • Trpíte nějakou, nebo někdo ve vašem okolí?
  • Byla jste někdy u psychiatra, psychologa, nebo u nějakého samo vzdělaného šarlatána?
  • Pochybujete o svém duševním zdraví? Nebo o duševním zdraví někoho jiného?

Na e-mailu

redakce@zena-in.cz

čekám na vaše příběhy, vzpomínky, názory, historky, vtipy, videa apod.

Jednu z vás zkusím překvapit bláznivou cenou? Jakou? Ušiju ji na míru té, kterou vyberu.

Tak se těším a  přeji vám krásný den bez obláčků na duši!