5e70b032325c1image.png
Foto: Shutterstock

Soňa a David jsou partneři už od střední školy. A přestože je nyní oběma čtyřicet let, Soňa si stále stojí za tím, že nelituje toho, že je David její jediný muž, s nímž kdy něco měla. Davidovo skóre je stejné.

„Nemám pocit, že bych o něco přicházela a ani jsem nikdy svým kamarádkám nezáviděla, že střídají kluky jako ponožky. Já měla Davida a prožila jsem s ním nejen celou střední školu, ale i vysokou, a nakonec spolu žijeme, oba jsme pracovně velmi úspěšní a moc spokojení,“ začíná své vyprávění Soňa a dodává: „Jasně, setkávám se s mnoha chlapy, a dokonce se mi i často dvoří nebo by mě rádi někam pozvali, ale já za tu nekonečně dlouhou dobu, co jsem se svým partnerem, neměla vůbec potřebu někam si vyrazit. Až do minulé měsíce, kdy jsme měli velkou hádku…“

„Samozřejmě se se svými kolegyněmi bavíme během našich sedánků a kafíček i o sexu, to je přirozené, ne? Jedna z nich se nám svěřila, že je její vztah s manželem na zcela nové úrovni a že se snaží jejich intimní život pořádně okořenit. Během toho vyprávění jsem se musela červenat, protože tohle mi s Davidem neděláme. Máme prostě sex. Normální. Klasický. Bez žádných příkras a podle všeho ani nápadů,“ říká smutně Soňa.

Soňa se proto rozhodla, že jejich rutině udělá přítrž a zkusí jejich sexuální život trochu pozměnit. Načetla si na toto téma mnoho článků, inspirovala se svojí kolegyní a její první kroky po práci vedly do prodejny se spodním prádlem, kde si koupila sexy set včetně podvazků.

„Když jsem si v kabince oblékla to prádélko, hrozně mi to zvedlo sebevědomí a najednou jsem se pro ten celý nápad hrozně nadchla. Vyrazila jsem proto se svým módním úlovkem ještě do sexshopu. Nechala jsem si poradit, čím a jak zaujmout muže. Kromě afrodiziak jsem ještě pořídila vibrátor, který jsem měla ve svých čtyřiceti letech poprvé v ruce.“

Se svým úlovkem se vydala Soňa domů, uvařila večeři, zapálila svíčky, převlékla se do nového prádla a čekala na Davida.

Davidova reakce však nebyla taková, jakou si Soňa představovala. „Řekl mi, co tady prý blbnu, proč utrácím za hloupé prádlo, které se mu ani nelíbí a vypadám v něm směšně, a když jsem se mu snažila vysvětlit záměr a ukázala, co jsem koupila v sexshopu, vyletěl úplně. Křičel, jestli jsem se nezbláznila, jestli jsem nějaká nymfomanka a že mu náš sexuální život přijde úplně normální,“ vzpomíná Soňa.

Celá hádka skončila pláčem Soni, křikem a tichou domácností. Přestože se k tomu Soňa snažila vrátit a promluvit si o tom v klidu, nikdy nepochodila a její návrhy, aby se snažili na jejich intimitě pracovat, neuspěly.

„Po té hádce jsme spolu nespali několik týdnů, a když k tomu nakonec došlo, uvědomila jsem si, že mi to absolutně nevyhovuje. Najednou jsem vnímala, že je to jak akt z nutnosti, nikoliv z lásky a vášně. A tak poprvé za náš vztah uvažuji o tom, že vyrazím s nějakým mužem na schůzku…“

Také si přečtěte:

Reklama