V příspěvku čtenářky Overlooks si přečte, jak se seznámila s párem milých gayů a k jakému omylu při tom seznamování došlo.

Téma dne zní: Gayové a lesbičky - vaše příběhy.
Téma vás skutečně baví, což jsem rád! V redakční e-mailové schránce mám slušnou frontu příspěvků. Ten následující zaslal čtenářka Overlooks...


Jsem ráda, za každého dobrého člověka, který se vyskytuje v mém životě. A jsou to právě dva prima
kluci, kteří patří mezi mé nejlepší přátele. Jsem už malinko starší ročník a před dvaceti lety nebylo úplně běžné, že spolu gayové a lesbičky veřejně vystupovali jako pár a tím se možná vysvětluje má seznamovací příhoda.
Hrozně moc se mi ten kluk líbil. Upravený, ale nijak přehnaně naparáděný, udržovaný, štíhlý a dobře oblečený sympaťák s milým pohledem a trochu plachým vystupováním. Bylo to na nějakém večírku kolem vánoc, kde jsem byla se známými. Tenhle kluk se bavil s mojí kamarádkou a já jí pak poprosila, jestli by nás nepředstavila. Nejsem ten typ, co pány uhání, ale občas je třeba osudu trochu pomoci, no ne? Přítelkyně se potutelně usmívala, že jo, že proč ne, že nás představí. Tak slibně se to vyvíjelo! Povídali jsem asi půl hodinky. Jedno báječné téma za druhým... nenásilně a tak nějak samo. Než přišla zmíněná kamarádka s dalším milým fešákem. Taky nás seznámila, ale s mým objektem zájmu ho seznamovat nemusela. Přivítali se diskrétně, nenápadně, ale mě okamžitě došlo, že to co mezi nimi je, je láska. Ne jen chlapské přátelství, ale že prostě tvoří pár. Bylo to úplně zřejmé. Musela jsem se smát své pošetilosti. Polovinu večera jsem si povídala s klukem, kterého jsem mít nemohla! Ale ani trochu nelituji. Jsou mými... a teď i manželovými přáteli už mnoho let. Už v mnoha složitých situacích které život přinese prokázali, že jsou „opravdickými chlapy“ v tom skutečném slova smyslu. Jsem ráda, že je mám, jsem pyšná na to, že se se mnou přátelí, a kdybych měla někdy narazit na pár holek, které spolu žijí a které by byly tak úžasné, milé a empatické, okamžitě je beru.
Žena-in Overlooks

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama