Jak jsem reklamovala hru: Málokdy hraji na počítači hry, ale před časem jsem objevila demoverzi hry ZOO Tycoon a ta se mně tak zalíbila, že jsem se rozhodla si ji koupit. Našla jsem si na Internetu obchod, kde o hře psali: Zoo Tycoon: Zlatá edice + CZ

Zlatá verze obsahuje kromě základní hry i oba datadisky Dinosaur Digs, kde místo obyčejných zvířat můžete chovat dinosaury a Marine Mania, která vám umožní vybudovat vodní park.

Objednala jsem si tedy hru v ceně více než 1000 Kč, ale jaké bylo mé překvapení, když místo slibovaných 3 datadisků přišel jen jeden. Okamžitě jsem nákup reklamovala a odpověděli mně, abych CD vrátila, že mně bude zaslána správná verze. Požádala jsem ještě o vrácení poštovného, naštěstí i to odsouhlasili.

Po vrácení disku mně přišel balíček tentokrát pro změnu se 2 disky. Z obchodu mně neodpovídali, obrátila jsem se přímo na výrobce - Microsoft. Tam mně nejdřív taky tvrdili, že hra obsahuje 3 disky. Až asi 3. odborník mně vysvětlil, že Dinosaur Digs je obsažen také na disku nazvaném Marine Mania. Ale na stránkách obchodu změnu neudělali ani po mém upozornění a jak jsem se dnes dívala, není to jediný obchod s touto hrou, kde uvádějí nepravdivé informace.
Tož tak.

Jana


Docela chápu vaše rozhořčení. Člověk si chce vytvořit krásnou závislost a oni mu v tom takhle divně brání! Naštěstí se vám to podařilo rozlousknout. Jen se divím, že ještě píšete k nám, když můžete doma pařit.:)


Reklama