Nike hledá novou tvář Nike Dance. V průběhu září bude probíhat po třech městech České a Slovenské republiky Nike taneční konkurz, kde se všechny přihlášené tanečnice budou moci předvést a protančit se tak do špičky tanečního světa.

Konkurzy budou probíhat v Praze, Brně a Bratislavě. Tanečnice se mohou registrovat na stránkách www.stream.cz do 5. 9. 2007 a poté přijít na konkurz v těchto termínech:  8. 9. 2007 - Brno, 15. 9. 2007 - Bratislava, 16. 9. 2007 - Praha.

Taneční styl, který tanečnice budou předvádět, plně záleží na nich. „Chceme dát šanci všem tanečnicím v Čechách a na Slovensku stát se tváří Nike Dance," prohlásil David Císař, marketing manager Nike. Na vystoupení se však musí připravit, mít nacvičený tanec dlouhý 1 min. až 1 min. 30 sec. a připravenou svoji hudbu. Odborná porota bude hodnotit originalitu, taneční dovednost, výraz, vnímání, vyjádření hudby a energii tanečnice.

Na konci každého konkurzu budou vyhlášeny výsledky. Prvních 10 účastnic postupuje do hlasovací části, která proběhne v říjnu na portálu Stream.cz. Každá z těchto 10 finalistek pak natočí pod vedením Nike své vystoupení na video, které bude následně profesionálně sestříháno a umístěno na Stream.cz, kde ho budou mít možnost všichni příznivci hodnotit a hlasovat pro něj. Prvních 5 nejpopulárnějších videí postoupí k závěrečnému hodnocení před porotu. Vítězka bude vyhlášena na portálu Stream.cz počátkem listopadu 2007.

Na výherkyni čeká roční smlouva se společností Nike a pozvánka do tanečního studia Kymberlee Jay do Londýna s letenkou a ubytováním. Výherkyně bude mít také možnost stát se členem  profesionální taneční skupiny JAD Company a bude jí zajištěn automatický postup do semifinále soutěže Tanečník roku 2007.

Martina Musilová

PR manager Nike ČR


Milé pohybumilovné a pružné ženy-in,
nebylo by to super zářit na plakátech této značky? Mně osobně se strašně líbí nejen jejich móda, ale klipy, taneční kousky i modelky.
A vám?
Znáte ve svém okolí nějakou šikovnou dívenku, které byste ten konkurz mohly doporučit?  

Reklama