Nepatřím mezi ženy, které by slintaly před výlohou klenotnictví nebo omdlévaly blahem, když dostanou nějaký šperk. Ale přiznávám se, že krása diamantů mě dostává. Jeden, který jsem kupodivu nedostala od žádného muže, ale od tchyně, mám na prstě
Mám ho moc ráda, moc si ho vážím, ale proti tomu, co jsem viděla včera, je to (milá tchyně mi jistě promine) nicotná tretka. Na včerejší tiskové konferenci v Paláci Flora jsem měla tu čest vidět na vlastní oči skvost mezi diamanty v hodnotě 15 milionů dolarů. Za přísných bezpečnostních opatření byl k pátému výročí otevření Paláce Flora zapůjčen z New Yorku. I vy se na něj můžete přijít podívat a věřte, že to za ten zážitek stojí.

Vzácný žlutý diamant je součástí překrásného (přitom velice jednoduchého) náhrdelníku složeného z čirých diamantů zasazených v platině.
Trůnil si to ve skleněné vitríně, zářil svým neopakovatelným diamantovým třpytem a mně běhal mráz po zádech. Taková čistota, elegance a luxus se prostě nevidí denně.
Řekla bych, že mě jeho krása až dojímala.


Dokážete si (samozřejmě čistě hypoteticky) představit, že byste dostala takový šperk? Nebo že byste si ho mohla alespoň na chvíli pověsit na krk? 

Reklama