O bydlení na Hradě jsme tu dneska ještě nemluvily. A nejen o tom nám napsala čtenářka Slunečnice.

Na Hradě je moc turistů, tam musí být rušné bydlení :-). Děkuju za příspěvek, Slunečnice.


Volby prezidenta mě hodně zajímaly a byla jsem zklamaná, jak to dopadlo. Co se ale dá dělat? Nic. Tak snad těch pět let nějak přežiju a pak to bude lepší.

Asi nejsem jediná, která si nejvíc váží prezidentů T. G. Masaryka a V. Havla. To jsou opravdové osobnosti, za které se nemusíme stydět.

Ale musím říct, že jsem si ze začátku vážila i Václava Klause. Když začínal, připadal mi schopný, chytrý a rozumný. Dokonce jsem jednou byla i na autogramiádě nějaké jeho knížky, kterou mi tehdy podepsal i s věnováním. Vlastně Václav Klaus je jediný prezident, kterého jsem viděla naživo. Postupem času jsem si ho vážila míň a míň, a teď jsem ráda, že odchází. Někdy mi připadá, že to nemá v hlavě v pořádku...

Myslim, že být prezidentem je nevděčná práce, dělat bych to nechtěla. Jediné, co prezidentům závidím, je, že můžou bydlet „na hradě“. :-) To by se mi líbilo, aspoň na chvíli. Být třeba paní prezidentová... No, můj muž do toho asi nepůjde, takže si můžu nechat zajít chuť.

Krásný den.

Slunečnice

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dne je: Prezident.

  • Zajímáte se o politiku, a tedy i o prezidenta?
  • Byly jste volit prezidenta?
  • Co si myslíte o Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi?
  • Máte nějaké zajímavé zážitky, příběhy, zkušenosti... s prezidenty?
  • Zajímají vás prezidenti v historii naší země?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Kolem 16. hodiny se dozvíte, která z vás získá za svůj příspěvek úžasnou knihu A. Indridasona: Propasti. Je to další ze severských detektivek, máte se na co těšit.

kniha

Reklama