Na svou poslední dovolenou ve Vietnamu sexuchtivý německý turista nespíš jen tak nezapomene. Jeho úchylka na mořské živočichy a zároveň neznalost zdejší podvodní fauny se mu stala „osudnou“. Připravila ho totiž o potenci.

 

Postarší němec turista vyrazil uspokojovat své neobvyklé touhy do mořských vod v okolí Vietnamu. Jeho úchylka se totiž zaměřovala na živočichy, především pak ty mořské. Němec si na této „sexuální" dovolené chtěl splnit svůj sen a prožít své vzrušující vrcholné okamžiky pod mořskou hladinou s chobotnicí.

 

Ke své smůle si ale dostatečně neprostudoval faunu ve zdejších vodách. Při potápění sice narazil na mračna mořských živočichů, ovšem byl jimi nejspíš natolik vzrušen, že ve svém roztoužení nerozeznal medúzu od chobotnice a dvě z nich, které měl po ruce, si přitiskl ke svým genitáliím. Medúzy zahájily protiútok a intimní partie mu požahaly natolik, že musel být ošetřen v nemocnici.

 

Na celém penisu utrpěl popáleniny tak těžké, že nervová zakončení v této oblasti zůstanou už nefunkční. Inu, neznalost se nevyplácí.

 

Co na to říkáte? Co si myslíte o turistech, kteří jezdí do ciziny jen za sexem?

Reklama