Zpočátku byl náš sex běžný.
Uvědomovala jsem si, že můj partner je dobrým milencem, ale nepociťovala jsem žádné extrémní vzrušení.

Po čase jsem získala jakousi závislost.
Kvalita sexu se zvyšovala úměrně s četností příležitostí a stále se nedostavoval stav ochladnutí. Ani po prvotní zamilovanosti jsme se nedostali do stadia, kdy by nás sex nudil anebo se nám do sexu nechtělo.  

Byl velice vynalézavý.
Neodmítal žádné mé návrhy a i já jsem byla pro jakýkoli experiment. Opakuji, nikdy předtím se mi toto nestalo, bývaly dokonce doby, ve kterých jsem se domnívala, že snad o sex moc nestojím. Až s ním jsem se cítila být opravdu ženou, a to pomohlo i mému sebevědomí. Stával se pro mě nepostradatelným.

Nejen kvalita se zvyšovala.
Byl totiž ještě ke všemu stále při neutuchající chuti. Mívala jsem pocit, že si snad dobíjí baterie a za celý vztah se nestalo, že by už nechtěl (a už vůbec, že by nebyl schopen!) pokračovat. To já jsem vždy žadonila, že "už dost, už nemůžu".
Druhé dny jsem  v práci pokaždé byla duchem nepřítomna a myslela jen na probdělou noc.
Doprovázelo mě příjemné svrbění a letmý úsměv na rtech.

Vše doprovázel fakt, že naše okolí netušilo, že spolu spíme.
Z večírků jsme odcházeli zvlášť, čekal na mě za rohem v autě. Důvod? On to tak chtěl a já se mu víc a víc přizpůsobovala. Tvrdil mi, že i já jsem pro něho konečně tou pravou milenkou a nemůže bez našeho sexu být.   

Dostávala jsem se však do věku, kdy je třeba uvažovat prakticky.
Třicítka se blížila a já chtěla zázemí, manžela a děti. On však při slově svatba utíkal, nebyl pro něho možný ani "normální vztah". Teď většinou říkám, že jsme spolu chodili, ale většinou jsme došli vždy jen do postele.
Do kina či na večeři mě vzal jen párkrát a  moje pocity, pokud se tedy netýkaly sexu, ho vůbec nezajímaly. Nechtěl se více sblížit a už vůbec nic plánovat. Chtěl se mnou jen spát.

Skončila jsem to a on to chápal.
Odjel do zahraničí a já ho dlouho neviděla. Zvolili jsme jediné možné řešení, jinak bychom nemohli přestat. Vše je v pořádku, nejsem závislá, jsem volná.

Ale co teď s tak vysoko posazenou laťkou? Poraďte..

               
Reklama