Osudy hrdinek a hrdinů seriálu Odsouzené jsou stále spletité, i když už se zdá, že některé dějové linky se projasňují. Jak to celé začalo? Hlavní hrdinka Eva byla poslána do vazby za autonehodu, kterou ale nezavinila. Přesto při ní zemřel člověk a Evin syn Filip utrpěl těžká poranění...

14. epizoda - shrnutí

Barbie začala pod dohledem Gigi posilovat.

Conan se snaží pomoci navrátivší se Maďarce a upevnit si svoji autoritu u vězenkyň. A daří se! Po pobytu na samotce se už Gigi nechce oddělat Maďarku, která je pod ochranou dozorce.

Grófka s pomocí Barbie pomluvily Conana u kapitána. Grófka také nachystala „sérum pravdy“, aby z Nevady vymámila, kam schovala peníze z loupeže.

Právník David Typolt zjistil, že Roman zaplatil Evě vyšší životní pojistku jen den před její dopravní nehodou. David je přesvědčený, že to nebyla náhoda...

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené, který natáčí TV Barrandov a TV JOJ. Každé pondělí a středu ho můžete od 21.00 sledovat na TV Barrandov. Diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in.cz!

Odsouzené na Ženě-in.cz

Reklama