Milé ženy-in

Byla to pátá schůzka s mým novým přítelem Vaškem. Šli jsme do kina a potom k němu domů. Něco popili, něco pojedli, rychlá sprcha a šup do postýlky, kde jsme se věnovali velmi příjemným věcem.

Před usnutím mi ten úžasný milenec povídá, že trošku chrápe. Já v sladkém posexuálním opojení odpovídám, že je to dobrý, že mi to nevadí.Tak se ke mně přimáčknul a za chvíli spokojeně oddychoval.

Já byla plá dojmů a pocitů, takže jsem o tom přemýšlela a už UŽ jsem se začala propadat do říše snů, když v tom CHRRR ŠŠŠ! Úplně to se mnou cuklo a vytřeštila jsem oči. Co to je??? Pane bože!

CHRRR ŠŠŠ .... Medvěd grizzly je proti tomu roztomilé nemluvňátko. CHRRR ŠŠŠ .... Kdyby na mně aspoň nebyl přicucnutý jako klíště. CHRRR ŠŠŠ ....No to bude noc! CHRRR ŠŠŠ ... To snad musí být slyšet až u sousedů. CHRRR ŠŠŠ .... Tři hodiny ráno. Já chci spát!!! CHRRR ŠŠŠ .... Opatrně mu mačkám
nosní dírky.

Povedlo se! Odkulil se na druhou stranu. Lehám si na bok, protože tak se mi usíná nejlíp. Ještě trochu namlátím polštář, to je ono. CHRRR ŠŠŠ .... Ne, já prostě neusnu, dneska holt spát nebudu! CHRRR ŠŠŠ
.... Se ženskou to teda umí, ale tohle je nesnesitelný!!!! CHRRR ŠŠŠ ....U toho by snad nezabral ani voják, který je zvyklý na výbuchy a střelbu.

CHRRR ŠŠŠ .... Mlaskám na něj jak na starýho šimla, ale to nezabírá, furt si jede svůj repertoár. CHRRR ŠŠŠ .... Čtyři hodiny. No já tu snad budu čumákovat celou noc! CHRRR ŠŠŠ ...Tohle já nepřežiju! CHRRR ŠŠŠ ... Že bych mu ty nosní dírky zmáčkla na pár minut?!?

CHRRR ŠŠŠ .... Sakra, já chci spát!!!!!!! CHRRR ŠŠŠ ... Pět hodin. CHRRR ŠŠŠ .... Hlavně že jemu se
chrápe dobře! CHRRR ŠŠŠ .... Tohle že je počítačový expert?! CHRRR ŠŠŠ .... Tak to se minul povoláním. Dřevorubec hadr! CHRRR ŠŠŠ .... Šest hodin. Tohle si chlapec za rámeček nedá.

CHRRR ŠŠŠ .... ššššš hůůůůů - už mi hrabe. CHRRR ŠŠŠ ... Chtělo by to tu vymalovat. CHRRR ŠŠŠ .... U stropu jsou rohy docela černý. CHRRR ŠŠŠ ..... Sedm hodin. Já na to kašlu.¨Vstávám! Vrtěním jsem vzbudila Vaška. Ahoj, broučku, ty už jsi vzhůru?

UUUUUŽ?!?!?! PRÝ UUUUUUŽ?!?!? To si snad dělá srandu! Jak ses vyspinkala?
Báječně, zlato.... jako nikdy dřív....

Zdenicka1983

Milá Zdenicko1983,
děkuji Vám za příspěvek. Jedno mě zajímá ze všeho nejvíce, jste spolu stále :-))? Nebo "chrrrr ššš" bylo důvodem rozchodu?
Reklama