Herečka Christina Applegateová (36), světově známá jako hloupoučká Kelly Bundová ze seriálu Ženatý se závazky, přežila zhoubné bujení rakoviny prsu, které u ní bylo diagnostikováno začátkem letošního roku.

 

Život jí zachránilo včasné odstranění obou prsů, v kterých měla již bující metastázy. Jak přiznala v otevřeném interview s Oprah Winfreyovou, noc před mastektomií si nechala profesionálním fotografem nafotit svá prsa ze všech úhlů, aby nikdy nezapomněla, jak vypadala před operací.

 

„Od operace brečím každý den. Nedokáži se s tím zatím vyrovnat. Vím, že bych měla být vděčná, že jsem přežila, ale každodenní pohled do zrcadla mě vždycky rozbrečí," přiznala Applegateová.

 

Lékaři ji voperovali do hrudníku jakési roztahovače naplněné solným roztokem, které mají v průběhu měsíců roztáhnut její svaly a kůži tak, aby mohla podstoupit plastický chirurgický zákrok, při kterém jí vytvarují pomocí implantátů nová prsa.

 

„Už nikdy nebudu vypadat jako dříve. Nechala jsem se proto noc před odstranění prsů vyfotit nahá, abych měla na svá prsa již navždy památku," prozradila zdrcená herečka. Dodala, že i když bude mít vytvarované jakési implantáty, její hrudník nebude nikdy ani vzdáleně připomínat opravdová prsa.

Reklama