Žijeme v moderní době a vše se odehrává rychleji. Je dokázáno, že stres snižuje obranyschopnost a člověk vystavený stresu tak podlehne virovým nákazám snadněji.

Právě to chřipce tuze vyhovuje. Viry neváhají a valí se na nás ze všech stran (např. v plném metru nebo autobuse), kolegové v kanceláři také stále kýchají. Ubránit se všem těmto útokům není vůbec snadné.

Na babičky v metru nikdo nekýchal a styl života na ně nevyvíjel tlak v podobě dnes tak všudypřítomného stresu. Nám již cibule a teplo nestačí a v boji s virovými nákazami je nutno využít všech dostupných moderních léčebných postupů.

 

Co dělat, pokud máte pocit, že na vás „něco“ leze?

Pokud vás začne bolet hlava, klouby (prostě celý člověk), cítíte únavu, máte horečku, zimnici, k tomu se může přidat bolest v krku nebo vás začne trápit dráždivý kašel, můžete si samozřejmě na noc uvařit večer čaj s citronem a doufat, že to do rána přejde.

Žena-in.cz vám ale doporučuje, zastavit se po cestě z práce v lékárně a opatřit si ty správné přípravky pro léčbu přicházející virózy.

 

Právě pro klidnou noc a nerušený spánek je jako stvořený Coldrex Noční léčba s příchutí mentolu.

Pokud ho vyzkoušíte, nebude vás už budit suchý dráždivý kašel, ucpaný nos, bolest hlavy nebo horečka. Díky svému speciálnímu složení pomáhá tento sirup zajistit klidný spánek, během kterého organizmus načerpá energii pro další den. A pamatujte – jediná dávka vystačí na celou noc!

 

Účinky Coldrexu Noční léčby:

 

  • tlumí dráždivý kašel
  • snižuje horečku
  • tlumí bolest (hlavy, kloubů, svalů)
  • uvolňuje ucpaný nos
  • tlumí bolest v krku + pomáhá zajistit klidný spánek

 

Co dělat, když Vás trápí kašel?

Kašel při akutním zánětu průdušek vás může pořádně potrápit, pokud ovšem nepoužijete Coldrex Broncho proti kašli. Tento sirup obsahuje kombinaci účinného expektorans, přírodní silice a mentholu, která usnadňuje odkašlávání a mění suchý kašel v produktivní. Zároveň pak zklidňuje katar průdušek a dráždivý pocit v krku. Zmíněná přírodní anýzová silice má dezinfekční účinek, podporuje sekreci a expektoraci. Sirup s jedinečnou příchutí lékořice, anýzu a mentholu je vhodný pro dospělé a děti od 6 let.

 

Co dělat, pokud Vás začne bolet v krku?

Vhodné a praktické je užít pastilky tlumicí bolest v krku.

Pastilek proti bolestem v krku je mnoho, ale ne všechny jsou stejně účinné. Některé ničí bakterie způsobující zánět a bolest v krku, některé zastavují jejich růst. Coldrex LaryPlus proti bolesti v krku působí rychle a hned třemi způsoby: odstraňuje bolest (obsahuje lokální anestetikum), ničí bakterie a tlumí dráždění v krku. Navíc neobsahuje cukr, a je proto vhodný i pro diabetiky. Mimoto jsou pastilky vhodné pro děti již od 7 let.

V lékárně si můžete vybrat ze 2 příchutí citron a černý rybíz.

 

 

Než začnete přípravek užívat, přečtěte si vždy příbalovou informaci.

 

Víte, že…

 

- rozlišujeme tři typy viru chřipky: A, B a C?

- stres nepříznivě ovlivňuje imunitní systém a snižuje obranyschopnost?

- v uzavřených komunitách (např. pečovatelských domech) může chřipka dosáhnout výskytu až 60 %?

- inkubační doba chřipky je asi 48 hodin

- virus chřipky používá reprodukční systém buněk dýchacího ústrojí pro svou vlastní reprodukci?

- chřipkovému viru trvá asi hodinu, než poškodí napadenou buňku?

 

Informace o dalších výrobcích značky Coldrex najdete na stránkách Žena-in.cz i v dalších dnech.

 

Více o tom, jak se chřipce účinně bránit, najdete ZDE

 

Reklama