Jezdila jsem na víkendy ke známým do Černošic. Na nějaké víkendové zábavě či diskotéce jsem se seznámila s takovými milým klukem, myslím, že se jmenoval Tomáš. Tancovali jsme spolu, líbali jsme se... bylo to super. Pak jsme se dohodli, že se příští víkend zase potkáme. Jenže na páteční diskotéce nebyl. Jeden jeho kámoš mi říkal, že je doma, protože má chřipku. Vyzvěděla jsem, kde Tomáš bydlí, a za půl hodiny jsme zvonila u jeho dveří. Vypadal příšerně.

Oči mu plály horečkou, nemohl pomalu ani mluvit a posílal mě domů, že mu je blbě a že to od něj chytím. Jenže díky akci, kterou jsem už udělala, abych ho viděla, domů se mi rozhodně nechtělo. Tak jsem ho přemluvila, že jsem se na něj těšila, použila jsem tu hroznou větu: „Neboj se, já to nechytnu, jsem NEZMAR.“ Tak mě pustil dál. Stalo se všechno, bylo to moc hezké a já jsem spokojená kolem půlnoci kráčela ke svým známým, abych šla spát.

Ještě jsem s nimi vypila pár panáků, pokecali jsme a já se ráno vrátila do Prahy. Během tří dnů jsem lehla s takovou chřipkou, že jsem myslela, že umřu. Všechno mě bolelo, blouznila jsem, nebyla jsem schopná fungovat. Další den mi volali ti mí známí. Že jim je strašně, co jsem to k nim zanesla za mor a neštovice. Další den další telefonát. Od mých známých to chytla maminka jednoho z nich,a jelikož dělá na poště, je nemocná celá pošta. Jak mi bylo blbě, řetězovou reakci mých virů jsem už nemohla dál sledovat…

Jen když jsem příště jela za mými známými, chtěli po mě nejprve doklad od lékaře, že jsem v pohodě zdravá, jinak že mám karanténu a už k nim nepáchnu. Bylo to opravdu vážné, jejich máma měla slabé srdce a ta chřipka byla fakt skoro jako vyhlazovací mor.

Takže za příjemný sex a mé vytahování, že nic nechytnu, jsem to odskákala nejen já, ale všichni v okruhu „deseti kilometrů“.

Petra

Text nebyl redakcí upraven.

Napište nám, jak bojujete s chřipkou a nachlazením!

redakce@zena-in.cz

Reklama