Pokud bychom se vás zeptali, který orgán v lidském těle je největší, asi málokdo z vás by správně odpověděl, že se jedná o kůži. Přitom právě ta je největším orgánem našeho těla. Kůže má především ochrannou funkci, protože chrání tělesné orgány před vlivem vnějšího prostředí. Kromě toho plní také funkci smyslovou, termoregulační a nemůžeme zapomenout ani na funkci estetickou. Vždyť o tu jde nám, ženám, většinou ze všeho nejvíc. Aby byla naše pokožka krásná, je třeba jí věnovat patřičnou péči a vybírat takové kosmetické produkty, které budou pokožku optimálně hydratovat a vyživovat. Pokud chcete svou pokožku hýčkat doslova jako v bavlnce, doporučujeme vám vyzkoušet řadu kosmetiky Menalind professional.

Dopřejte pokožce těla profesionální péči

 Menalind professionalPokud vás trápí suchá a napjatá pokožka, pak je pro vás tělové mléko Menalind professional tou ideální volbou. Emulze obsažená v tělovém mléku, založená na bázi „voda v oleji“, proniká hlouběji do pokožky, dokonale ji hydratuje a promašťuje. Kreatin pak podporuje vlastní ochranné mechanismy pokožky a její regeneraci. Tělové mléko Menalind professional je dermatologicky testováno na namáhané pokožce a je vhodné ke každodennímu použití. K dostání v praktickém 500 ml balení s pumpičkou.

 I vaše ruce si zaslouží péči

 Menalind professionalUž jste někdy přemýšleli o tom, kolik práce a různých činností stihnou za jeden jediný den vykonat vaše ruce? V důsledku časté námahy nebo třeba i vlivem počasí, může být kůže na vašich rukou napjatá a podrážděná. Uklidňující a regenerační krém na ruce Menalind professional obsahuje vysoce účinný panthenol, zvlhčující mandlový olej a kreatin. Lehce se roztírá a nezanechává na pokožce mastný film. K dostání v ekonomickém 200 ml balení.

Což takhle dopřát si masáž?

 Menalind professionalMasáž je oblíbený způsob relaxace, který uleví našim namáhaným svalům a kloubům. Základem masáže, která poskytne skutečnou úlevu, je především kvalitní masážní gel. Vybrat si můžete například uvolňující a regenerační gel Menalind professional. Ten příznivě působí na krevní oběh. Působení účinných látek, jako jsou kafr, panthenol a mandlový olej, podporuje prokrvení pokožky a její látkovou výměnu. Masážní gel má zklidňující účinky a ulevuje svalovému napětí. Je k dostání ve velikosti 200 ml.

+ fotografie

Kompletní přehled produktů řady Menalind professional, které se jistě stanou vašimi každodenními pomocníky v péči o pokožku, naleznete zde: www.moliklub.cz.

Reklama