Ochrana na správném místě

Máte doma pejska nebo kočičku? Chodíte s nimi rádi do přírody nebo navštěvujete psí loučky, kde se Váš mazlíček může prohánět s ostatními psy a řádit dle libosti? Vždy byste ale měli dávat pozor, aby si Váš chlupatý člen rodiny nepřinesl domů blechu nebo klíště. A právě proto je tu pro něj zcela nový přípravek Fypryst od společnosti KRKA, který ho stoprocentně ochrání nejen před klíšťaty.

Fypryst

Nepodceňujte prevenci u svých zvířecích mazlíčků a aplikujte u nich přípravek proti blechám a klíšťatům co nejdříve. Nezapomeňte totiž, že každé třetí klíště může být přenašečem boreliózy. A tou se může nakazit i Váš domácí mazlíček nebo Vy!

Přípravek Fypryst v praktickém balení je spolehlivý a s dlouhou účinností proti blechám, klíšťatům a všenkám. Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Stačí vyjmout jednodávkovou pipetu ze sáčku, sejmout čepičku, kterou pak opačným koncem nasadíte na pipetu a promáčknout její plombu. Pak už jenom rozhrňte srst zvířete v oblasti mezi lopatkami, přiložte hrot pipety na kůži a stiskněte tak, aby se její obsah vyprázdnil na kůži zvířete. Jak snadné!

Přípravek Fypryst chrání Vašeho psa přibližně 8 týdnů před blechami a 4 týdny před klíšťaty Kočku pak přibližně 5 týdnů před blechami a 2 týdny před klíšťaty. Vždy v závislosti na zamořenosti území.

A aby to bylo ještě snazší, přípravek je volně prodejný a Vy si ho můžete zakoupit ve veterinárních ordinacích, v lékárnách, v obchodech s chovatelskými potřebami nebo objednat na www.lekarna-do-domu.cz.

Doporučená cena od 109 Kč.

Reklama