Období chřipek a nachlazení ještě zdaleka neskončilo. Dětský organismus je daleko náchylnější a během dne přijde do styku s množstvím všemožných bacilů. Chrchlající lidé na chodníku cestou do školy nebo školky, kamarádi ve třídě, děti na hřištích…

Zkrátka a dobře, bez prevence se dnes neobejde žádný rodič. Naštěstí tu máme přípravky Dophius, které se svým jedinečným složením nehodí pouze k prevenci, ale také jako vhodný prostředek po léčbě antibiotiky.

Co si budeme nalhávat, mezi dětskými lékaři jsou stále tací, kteří všelék a modlu antibiotikum předepisují i na sebemenší zakašlání. Ale abychom lékařům nekřivdili, je pravda, že jich ubývá. Přesto jsou někdy antibiotika nezbytná. Ale ať už je vaše děti užívají z jakéhokoli důvodu, je jasné, že než se malý, antibiotiky oslabený organismus dostane znovu do pohody, nějakou dobu to trvá. Proč to svým dětem neulehčit?

Chraňte své děti nejen před poletujícími bacily a následky užívání antibiotik, ale také před alergiemi a žaludečními a střevními obtížemi, s produkty firmy Pharma Agency:

Infants Dophius
Pro malé děti je nejvhodnější Infants Dophius – kvalitní probiotický přípravek, který obsahuje šest kmenů bakterií mléčného kvašení, namíchaných speciálně a v odpovídající síle, aby podpořil zdravou střevní mikroflóru dětského organismu. Nelze také opomenout, že množství bakterií 500 mil. v jednom gramu přípravku plně odpovídá potřebám organizmu kojence a batolete. Vhodná prášková forma přípravku navíc umožňuje jeho snadné rozpouštění ve vodě nebo jiné tekutině.

- pomáhá při prevenci a léčbě průjmových onemocnění
- účinný při odstraňování zažívacích potíží jako jsou zácpa, nadýmání, plynatost, průjmy, zlepšuje také stravitelnost potravy a střevní peristaltiku 
- při rekonvalescenci po léčbě antibiotiky, kde se podílí na obnově střevní mikroflóry
- podporuje stimulaci imunitního systému a pomáhá zlepšovat obranyschopnost organismu
- pomáhá při atopických onemocněních, alergiích a potravinové intoleranci, kde zmírňuje alergické projevy
- napomáhá získávání správné váhy u nejmenších dětí

Childern Dophius
Tento přípravek plně odpovídá potřebám lidského těla v období jeho rychlého růstu, tedy ve věkové skupině od pěti do patnácti let. Obsahuje šest kmenů bakterií mléčného kvašení v jedinečné kombinaci, takže udržuje střevní mikroflóru dětí v optimálním stavu. Jeho koncentrace dosahuje minimálně dvě miliardy živých bakterií v jedné tobolce, která je naprosto dostatečná pro dětský organizmus. Je vhodný nejen v období rekonvalescence po léčbě antibiotiky nebo při zažívacích obtížích, ale i preventivně, jako přípravek posilující imunitu a obranyschopnost dětského organizmu. Při jeho výrobě se jako plnivo používá bezalergenová mikrokrystalická celulóza, v důsledku čehož ho mohou užívat i jedinci s alergií na laktózu. Má pozitivní vliv také na předcházení atopických ekzémových onemocnění a alergií, což je další velký civilizační problém současného světa.

- při dlouhodobém užívání jako prevence – 1x denně po jídle
- při akutních střevních těžkostech, jakými jsou průjem a zácpa (až 3 tobolky denně)
- při a po léčbě antibiotiky
- 1x až 2x denně při cestování

Více se dozvíte na stránkách www.pharmaagency.cz

Chcete vyhrát úžasný pobyt na horách? Potom se zapojte do soutěže ZDE!

Reklama