Sluníčko již krásně hřeje a děti tráví spoustu volného času venku. Abyste je ochránila, sáhnout můžete po nové řadě Triodem od společnosti Aveflor. Trioderm Mléko na opalování SPF 20, Trioderm Mléko na opalování SPF 30, Mléko po opalování nebo Panthenol spray, Panthenol gel ve spreji - všechny tyto produkty ochrání pokožku vaši i vašich dětí a navíc chrání kožní buňky před stárnutím způsobeným slunečním zářením.

Trioderm Sun Mléko na opalování SPF 20 a SPF 30 ve spreji minimalizují riziko podráždění a vzniku sluneční alergie, neobsahují ani barviva. Zato obsahují vitaminy vyživující a chránící pokožku a jsou vhodné pro děti s citlivou pokožkou.

Trioderm

Trioderm Sun, Mléko po opalování je výrobek ve spreji, hodí se ke zklidnění, ochlazení a hydrataci pokožky po běžném opalování.

Co pomůže, když už je skoro pozdě?

Pokud je slunce rychlejší než vy, poohlédněte se po výrobcích, které poškozenou pokožkou ošetří a utiší. Najdete je v přípravcích Panthenol sprej po opalovánínebo Panthenol gel ve spreji z nové řady Trioderm, které obsahují D-Panthenol a vitamín E.

Trioderm Sun

Díky D-Panthenolu se po nanesení vytváří na kůži chladivý film, který zjemní a ošetří postižená místa a zároveň citlivou pleť i ochrání. Vitamin E zase slouží jako důležitý antioxidant, jenž chrání kožní buňky před poškozením škodlivými volnými radikály. Novinky z řady Trioderm obsahují také výtažky z aloe vera a zvláčňující oleje, které dětskou pokožku promastí a zároveň hydratují.

Přípravky aplikujte na osušenou pokožku během pobytu na slunci i po něm a poté nechte dobře vstřebat. Jemný nástřik podle potřeby pravidelně opakujte.

Více informací najdete na www.trioderm.cz

Trioderm

Reklama