Máme pro vás tipy na sluneční kosmetiku a následnou regeneraci kůže po opalování:
5b2ced08e8b38obrazek.jpg

 • Mary Kay® Opalovací krém s SPF 30
  (118 ml, 590 Kč)
  5b2cebe98a75eobrazek.jpg

Mary Kay® Opalovací krém s SPF 30* je lehký, nemastný opalovací krém na obličej a tělo, který pomáhá ochránit a regenerovat pokožku. Rychle se vstřebává, a přitom zanechává pleť hebkou a hydratovanou. Poskytuje ochranu proti UVA a UVB záření. Vodě a potu odolný až po dobu 80 minut. Vhodný pro citlivou pleť. Je klinicky testován na dráždivost pokožky a alergie. Dermatologicky testováno.

 • Mary Kay® Opalovací krém s SPF 50
  (118 ml, 650 Kč)

5b2cec0aa2c4fobrazek.jpg
Mary Kay® Opalovací krém s SPF 50, který nabízí vylepšenou ochranu proti poškození pleti sluncem a předčasnému stárnutí kůže, by se měl používat při delším pobytu na přímém slunci nebo ve vyšších nadmořských výškách. Je to vaše první obranná linie proti slunečnímu záření – důvod č. 1, proč pleť stárne. Rychle se vstřebává, a přitom zanechává pleť hebkou a hydratovanou. Poskytuje ochranu proti UVA a UVB záření. Vodě a potu odolný až po dobu 80 minut. Vhodný pro citlivou pleť. Klinicky testováno na dráždivost pokožky a alergie. Dermatologicky testováno.

 • Mary Kay® Regenerační gel po opalování
  (192 ml, 430 Kč)
  5b2cec2e7dc2cobrazek.jpg

Mary Kay® Regenerační gel po opalování je velmi lehký, chladivý, modrý gel, který obsahuje zklidňující rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty, které doplňují životně důležitou vlhkost. Zanechává pokožku hydratovanou, hebkou a svěží. Poskytuje chladivý pocit, na kůži nelepí a rychle se vstřebává. Klinicky testovaný na dráždivost pokožky a alergie.

A pokud nemáte čas na pobyt na sluníčku či si chcete dopřát opálenou pokožku po celý rok, můžete sáhnout po samoopalovacím mléce:

 • Mary Kay® Jemné samoopalovací mléko
  (188 ml, 470 Kč)
  5b2cec5f1998eobrazek.jpg

Mary Kay® Jemné samoopalovací mléko dodává pokožce vlhkost, po které touží, a přitom jemně posiluje její přirozený tón, čímž se docílí zdravě vypadající barvy. Tento lehký, nemastný přípravek se rovnoměrně nanáší a rychle se vstřebává, proto nelze výslednou barvu setřít. Pleť je díky němu jemná, hebká, hydratovaná a barevně sjednocená – nevytváří pruhy nebo fleky. Při každodenním použití můžete získat nádhernou barvu zhruba za týden. Obsahuje aroma kokosu/zimolezu. Hydratační přípravek a jemný samoopalovací přípravek v jednom usnadňuje používání natolik, že se může stát součástí ranní nebo večerní rutiny. Vhodné na tělo i na obličej. Pro všechny typy a tóny pleti.

Více informací o produktech naleznete zde.