Léto je v plném proudu a sluneční paprsky nabírají na síle. Čím chránit pokožku, abychom zamezili spálení nebo vzniku jemných vrásek? Inspirujte se našimi tipy od Mary Kay.  

Mary Kay® Opalovací krém s SPF 30

mary kay

Mary Kay® Opalovací krém s SPF 30 je lehký, nemastný opalovací krém na obličej a tělo, který pomáhá ochránit a regenerovat pokožku.

Klíčové složky

  • Vitamin A Palmitate zlepšuje vzhled pleti.
  • Vitamin C Palmitate a Vitamin E Palmitate pomáhají chránit pokožku před působením volných radikálů generovaných životním prostředí.
  • Camellia Sinensis Leaf Extract pomáhá chránit pokožku před působením volných radikálů generovaných životním prostředím a je známý svými uklidňujícími a tišícími vlastnostmi.

Více informací se dozvíte na www.marykay.cz.

 

Mary Kay® Regenerační gel po opalování

mary kay

Mary Kay® Regenerační gel po opalování je velmi lehký, chladivý, modrý gel, který obsahuje zklidňující rostlinné výtažky bohaté na antioxidanty, které doplňují životně důležitou vlhkost. Zanechává pokožku hydratovanou, hebkou a svěží.

Více informací se dozvíte na www.marykay.cz.

 

TimeWise® Denní sérum s SPF 30

mary kay

TimeWise® Denní sérum s ochranným faktorem 30 je součástí osvědčené TimeWise® Zázračné sady – prvotřídní kolekce přípravků proti stárnutí vytvořené za pomoci nejmodernější vědy zabývající se péčí o pokožku tak, aby byly zaručeny maximální výsledky, dokonce i u těch, kdo mají citlivou kůži nebo trpí ‚růžovkou‘ (rosacea). Zázračná sada poskytuje při boji se stárnutím 11 výhod: čistí, regeneruje, osvěžuje, zvlhčuje, chrání před slunečním zářením, vyhlazuje, redukuje jemné i hlubší vrásky, zpevňuje, zjemňuje, posiluje, obnovuje a sjednocuje pleť. TimeWise® Denní sérum s ochranným faktorem 30 pomáhá předcházet vzniku  jemných vrásek a pigmentových skvrn vlivem slunečních paprsků blokováním UVA/UVB záření. Zklidňující peptid napomáhá uvolnit mimické vrásky. TimeWise® Denní sérum s ochranným faktorem 30 a TimeWise® Noční sérum zaručují 24hodinový systém Pronewal® s důležitou ochranou během dne a zesílenou obnovou v noci.

Více informací se dozvíte na www.marykay.cz.

 

TimeWise® Hydratační krém proti stárnutí s SPF 30

mary kay

Je prokázáno, že TimeWise® Hydratační krém proti stárnutí s ochranným faktorem 30 hydratuje pokožku až 10 hodin. Tento výrobek chrání před škodlivými paprsky, a tak pomáhá zabránit poškození pleti, tvorbě pih ze slunce a nerovnoměrnému zbarvení pleti. Obsahuje patentovaný komplex, který snižuje výskyt jemných linek a vrásek tím, že urychluje přírodní proces obnovy pokožky. Obsahuje také směs vynikajících zvlhčovačů, které udržují pokožku vláčnou. Účinné antioxidanty mezitím chrání před volnými radikály, které mohou způsobovat stárnutí pokožky, aby tak pokožce napomohly k zářivému vzhledu a aby byla jemná na dotek. Tento přípravek je vhodný pro citlivou pokožku, byl klinicky testován na podráždění kůže a alergii, je nemastný a bez zápachu, je hypoalergenní a nekomedogenní (neucpává póry).

Více informací se dozvíte na www.marykay.cz.

Reklama