Slečny a paní, zima na krku a co na to naše pleť?

 

Přišla zima a naše pleť dostává zabrat. Jak zastavíme její stárnutí? Pomoc tu je - evelle...

 

Zima je neúprosný bič na naše tváře. Chceme mít pleť zničenou a plnou vrásek, až zas začne svítit jarní sluníčko? Teplota pod nulou by nemusela být jen ta venkovní, ale i ta týkající se naší nálady, pokud bychom zjistily, že na naší pleti se objevily vrásky, které tam nemají co dělat!

Vrásky se objevují ve chvíli, kdy naše pleť ztrácí schopnost vlastní obrany před neúprosným stárnutím a vnějšími vlivy. Ale nic není ztraceno – můžeme proti tomu něco dělat!

Tento okamžik můžeme pozastavit, když začneme užívat doplněk stravy s názvem evelle®. Ten obsahuje optimální směs bioaktivních látek, které podpoří obranné mechanismy naší pokožky, a to zevnitř.

Díky tabletkám evelle® se totiž vaše pleť nejen rozzáří mladistvým vzhledem, ale umožní vám i delší pobyt na zimním slunci.

Zkrášlovací proces díky evelle® vzniká už v těch nejhlubších vrstvách pokožky, kde mohou mít krémy a mléka jen omezený účinek.

Přírodní receptura evelle® je jako jediná založena na výsledcích vědy – pozitivní výsledky při užívání evelle®  (zjemnění a zpevnění pleti) byly publikovány v lékařském dermatologickém časopise. Jen evelle® obsahuje deset bioaktivních látek, z nichž k nejdůležitějším patří Bio-Marine Complex®, lykopen a unikátní pleťový antioxidant Pycnogenol®. Není tedy divu, že receptura pilulky krásy evelle® odpovídá lékařským závěrům ze Světového kongresu medicíny proti stárnutí v Monaku.

 

Víte, že evelle®:

- působí proti známkám stárnutí - proti vzniku vrásek a změnám pigmentace
- vyživuje pleť tak, aby zůstala elastická i pevná
- zlepšuje schopnost pokožky udržet si vlhkost
- obsahuje účinné antioxidanty, které buňky pleti chrání

- odstraňuje "unavený" vzhled pleti i očí
- dává vašim vlasům bohatost a zářivý lesk
- zpevňuje vaše nehty

 

 

 

Výzkum provedený v Dermatologickém institutu v Hamburgu potvrdil, že ženy užívající doplněk stravy - oproti kontrolní skupině žen užívajících placebo (tableta bez účinné látky) - měly v průběhu několika týdnů viditelně hladší pleť. Unikátní složení tablet redukuje vrásky a poskytuje pleti pružnost, pevnost, krásu a zdravý, mladistvý vzhled.

Vidíte? Není to zase tak těžké být krásná a působit mladistvým, svěžím dojmem!

 

Hoďte za hlavu starosti a obavy o Vaši pleť. Svěřte svoji pleť evelle® a užívejte si zimních dnů bez zbytečného strachu z prvních vrásek!  

Více na www.evelle.cz

 

Reklama