Sluníčko již krásně hřeje a děti tráví spoustu volného času venku. Málokdy si však rodiče uvědomí, že už s příchodem prvních letních paprsků je potřeba myslet na ochranu citlivé dětské kůže před sluníčkem. Pokud se i přesto stane, že pokožka vašeho potomka chytá barvu rajčete, je potřeba ji zchladit a hydratovat.

Sáhnout můžete po nové řadě Trioderm SUN od české společnosti Aveflor. Trioderm Panthenol spray po opalování nebo Trioderm Mléko po opalování ve spreji ochladí spálenou dětskou pokožku a navíc chrání kožní buňky před stárnutím způsobeným slunečním zářením.Trioderm

Dětská kůže je jemnější a tenčí než pokožka dospělých lidí, a proto je také náchylnější k poškození. Nespoléhejte na to, že první letní slunce nemá zdaleka takovou sílu jako červencové nebo srpnové a nemůže dětem ublížit. Zatímco na něj si  pokožka dlouhodobě zvyká, na ataky prvních letních paprsků nebývá jemná dětská pleť připravená. Proto je zapotřebí, abyste své potomky chránili a nezapomínali, že slunce opaluje i pod mrakem. Zvlášť obezřetní byste měli být v době mezi 11. a 15. hodinou, kdy je sluneční záření nejagresivnější.

Pokud je i přesto slunce rychlejší než vy, poohlédněte se po výrobcích, které poškozenou pokožkou ošetří a utiší. Najdete je v přípravcích Panthenol spray po opalování nebo Mléko po opalování ve spreji z nové řady Trioderm SUN, které obsahují D- panthenol a vitamín E. Díky D- Panthenolu se po nanesení vytváří na kůži chladivý film, který zjemní a ošetří postižená místa a zároveň citlivou dětskou pleť i ochrání.  Vitamin E zase slouží jako důležitý antioxidant, jenž chrání kožní buňky před poškozením škodlivými volnými radikály. Novinky z řady Trioderm SUN obsahují také výtažky z aloe vera a zvláčňující oleje, které dětskou pokožku promastí a zároveň hydratují. A neobsahují barviva.

Trioderm

Přípravky aplikujte na osušenou pokožku během pobytu na slunci i po něm a poté nechte dobře vstřebat. Jemný nástřik podle potřeby pravidelně opakujte.

Reklama