Když jsem nastoupila do práce, ani jsem netušila, že "přežiji" pět šéfů a jen jeden zůstane. Nastupovala jsem jako asistentka jednatele a zároveň pomocná ruka ředitele společnosti. Jednatel byl holkař a říďa cholerik. Po čase přešel říďa do jiné šéfovy firmy, a mně tak "šoupli" ekonomického ředitele. Tak jsem byla na čas pro změnu jeho pravou rukou. Ten se ale po čase začal víc věnovat lahvi než platebním příkazům, pak začal chodit do práce ozbrojen, a jednou dorazil dokonce s tím, že zastřelil svého psa, protože ho napadl!

Pak byl naštěstí rychle odejit a zbyla po něm jen hora nepořádku a nedodělků. Tak mi do vedlejší kanceláře pro zpestření lupli hlavní účetní.

Byla to stará panna a protivka. Nic jí nebylo po chuti. Spolupráce děs a hrůza. Za pár měsíců ji jeden aktivní mladý kolega operativně přestěhoval zase zpět do její původní kanceláře a "ředitelskou" kancelář zabral pro sebe coby obchodní ředitel.

Byl mladý a docela v pohodě. Občas mu sice to ředitelování lezlo na mozek, takže organizoval i chození na záchod, ale jinak docela dobrý. Pak jsem si raději odešla odpočinout na mateřskou, za pár měsíců bych se měla vracet, tak uvidíme.

Lali


Lali, zdá se mi, že Vy už přežijete cokoli :-)! Ale myslím, že pro příště už by to chtělo nějakého "normální" nadřízeného - snad se to povede. Zatím hodně štěstí v rodině!

Pracovat se musí (nebo by se aspoň mělo) a většinou se s nadřízenými v životě alespoň jednou setkáte. Jaký byl a je ten Váš? Anebo jde o ženu? Co je pro Vás lepší, když šéfuje muž, nebo žena?

Pište na:

redakce@zena-in.cz

Reklama