Ahojda,

tak jsem se nakonec rozhodla napsat i já, o tom svém chlapovi. Je o rok starší než já, narodil se ve znamení Lva. Já jsem ve znamení Kozoroha. Lvi lověj gazely a kozy a podobnou zvířenu, takže si báječně rozumíme. Sice se říká vlk se nažral, a koza zůstala celá, ale já jsem si to trochu upravila :)

Chodíme spolu 4 roky, nicméně s ohledem na naše finanční možnosti spolu zatím nebydlíme a oba jsme u rodičů (přeci jen platit v dnešní době nájem 10 tisíc moc nic).  Přítel navíc ještě studuje vysokou školu, už celkem dlouho (znáte to - věčný student), takže žije z kapesného a příležitostných brigád.

Ve vztahu jsem spokojená, vadí mi pouze jeho občasná přehnaná žárlivost... samozřejmě, že není opodstatněná :) Ale alespoň MOMENT, ZROVNA MĚ PROZVÁNÍ NA MOBIL, ABYCH MU ZAVOLALA... TAKŽE CHVILINKU VYDRŽTE :) JSEM ZPĚT. vím, že mu na mě záleží, protože kdyby mu bylo naprosto fuk, co kdy kde s kým jak  a proč dělám, asi by se mi to po čase přestalo líbit a myslela bych si, že už mě nemiluje.

Občas prudí, když si jdu sednout s kámoškama na pivko, ale to je spíš pruda jen tak z principu, že on zrovna nic v plánu nemá a nikam nejde, sedí doma a nudí se u kompu při počítačových hrách :)))

Takže to je tak asi všechno o mém chlapovi, který teď má zkouškové a učí se, učí se, učí se, aby dodělal konečně tu vejšku a byl ještě chytřejší, než je teď, hihi :)))

Mějte hezký víkend, a nechoďte moc na sluníčko, ať se neupečete!

benynka


Díky, Benynko!

Reklama