Takhle zodpovědně se o svoji pleť stará naše čtenářka s nickem Elis. A ještě jednu věc byste od ní mohly okopírovat...ale to už vám prozradí sama ve svém příspěvku

Dobrý den, dokud jsem byla mladá, stačilo mi omývat obličej vodou a krém jsem považovala za nepotřebnou věc. Později jsem zjistila, že už mi tato „péče“ nedělá dobře, obličej jsem měla vysušený a začaly se objevovat první drobné vrásky. To byl pro mě signál, něco se sebou dělat.

Bohužel první zkušenost s kosmetickým ošetřením, pro mě byla velkým zklamáním. Nejenže jsem odcházela flekatá po čištění pleti, ale navíc jsem až doma zjistila, že mě kosmetička ani důkladně neodlíčila, protože na víčkách očí jsem měla zbytky modrých stínů.

Protože nosím brýle, tak jsem si toho hned nevšimla. Po tomto zážitku jsem vůbec neměla chuť vyzkoušet nějaký další kosmetický salon ,ale kamarádka mě přemluvila, ať navštívím její dobrou známou kosmetičku a tady jsem byla spokojená.

Když  jsem si na ni zvykla, odešla na mateřskou dovolenou a já opět tápala.Teď už několik let chodím na celkové ošetření včetně barvení řas a úpravy obočí k mladé šikovné holčině, která mi vždycky vysvětlí, co na pleť používá a jako bonus místo tradičního nepříjemného mačkání využívá přístroj, který pracuje na bázi podtlaku a nejenže pleť dokonale čistí, ale zároveň namasíruje.

Chodím pravidelně tak 1 x za šest týdnů, a aby to rodinný rozpočet tolik nezatěžovalo, nechávám si k vánocům a k narozeninám nadělit kosmetické poukázky. Nikdo neremcá, že moc utrácím a já z toho mám prospěch.

Elis19

Milá Elis19, najít kosmetičku, která vám vyhovuje, je asi moc fajn

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Chodíte na kosmetiku?

  • Jak často? Jaké ošetření pleti podstupujete?
  • Máte nějakou příhodu?
  • Jaký nejnáročnější kosmetický zákrok jste podstoupila?
  • Vyzkoušela jste něco podobného jako já?
  • Nebo je vám líto peněz a vystačite si s domácí péčí?
  • Děláte si masky? Kupované, nebo z vlastních zdrojů?
  • Mohla byste nám nějakou doporučit? Prozradíte nám recept?
  • Jakou máte pleť? Suchou, citlivou, smíšenou, nebo mastnou?
  • Napište nám o svých zkušenostech s kosmetickou péčí, vyměňte si názory, tipy a recepty...

Na vše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Co můžete získat za svůj příspěvek?

v

Reklama